Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szúr a kontaktlencsém, mit...

Szúr a kontaktlencsém, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most bontottam fel a második havi adagot,de tegnap is mikor beraktam,szúrt,másodjára is szúrt,ki kellett vennem..Ma is megpróbáltam reggel,akkor se volt jó,most az előbb ismét megpróbáltam,de nagyon szúr,ugyanott,és csak a jobb,a balnak semmi baja..Ja és a régit (még akkor nem járt le,1 napja volt még) visszaraktam az új után tegnap,és semmi baja nem volt. A kontaktlencsém hibás lenne? Ha visszaviszem,kicserélik? Így nem tudom hordani...
2010. ápr. 19. 15:44
 1/7 anonim válasza:
szia. nincs kifordulva? v próbáld meg hogy csöppentesz a folyadékból a lecsére mielőtt beteszed a szemedbe. esteleg nme lehet h vmien gyulladás van a szemeden? aki lencsés annak általában a gyulladásos megbetegedés ráhúzódik a szemére.:S:S
2010. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem akkor szúr ha "szárazon" teszem fel. én is szoktam rá cseppenteni a folyadékból és akkor oké. bár gondolom tudod de tényleg nagyon fontos a tisztaság, higiénia is. tehát alapos kézmosás.
2010. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Tapasztalataim szerint 3 dolog miatt szúrhat.

Ki van fordulva.

Piszok, szösz ment rá.

Elszakadt.


Mivel új lencse az első kettő valamelyikére tippelek, bár ha sokat nyűtted el is szakadhatott. Mosd át jól a folyadékkal, ellenőrizd, hogy jó felével rakod-e be és vizsgáld meg jól hátha van rajta szakadás vagy piszok. Még nem találkoztam hibás lencsével, de ha végképp nem jutsz vele semmire vidd vissza hátha mégis az, egy próbát megér.

2010. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy szárazság miatt picit szúrhat,volt már olyan,de az elmúlik,mert benedvesedik a szemem,viszont ennél egyetlen ponton szúr,de eléggé:S Nincs kifordulva,és mindig jól megtisztítom,meg most bontottam föl még csak:/ Megpróbálom mégegyszer úgy,hogy csöppentek bele folyadékot,és úgy rakom be
2010. ápr. 19. 16:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Beraktam úgy,hogy volt benne folyadék,tök nedves volt a szemem tőle,meg amúgyis,és így is ugyanott szúrt:S És csak a jobb oldali..a ballal semmi gond. Holnap elmegyek az optikába megkérdezni,hogy ilyenkor mi van...A gyulladást azért kétlem,mert mikor az újat először beraktam és szúrt nagyon, visszaraktam a régit,és az meg jó volt,azt hagytam bent végül,és semmi gond nem volt vele.:/
2010. ápr. 19. 17:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel, voltam orvosnál vele,megnézte és van rajta egy repedés:S De csak mikroszkóppal látta ő is. Na emiatt szúrt. Köszi a válaszokat:)
2010. ápr. 20. 17:04
 7/7 anonim válasza:
Örülök, hogy megoldódott! :)
2010. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!