Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet kontaktlencsém?

Lehet kontaktlencsém?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.1 éve van szemüvegem, de egyszerűen utálom.Állandóan koszos lesz,vigyázni kell rá,hogy el ne törjön csak a bajom van vele.Ezért nagyon szeretnék kontaktlencsét.Lehet e 14 évesen kontaktlencsém nem lesz e bajom? Mert halottam h ilyenkor még növésbe van a szemgolyó meg h ilyen korban nem nagyon ajánlják még.És ha bemennénk a Vision Expressbe vagy az Ofotértbe megcsinálják így ennyi idősen?

2016. aug. 18. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem adtak 14 évesen, 20 évvel ezelőtt, szerintem a 14 a korhatár.
2016. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, majdnem 14, az optikákban állítólag 14 felett adnak, nekem is azért adtak mert majdnem annyi vagyok, de ez a harmadik üzlet volt ahova telefonáltunk, mert volt ahonnan elküldtek (telefonon), hogy kicsi vagyok. Nekem sok ismerősömnek, velem egyidőseknek is van vagy kisebbekről is hallottam. Ha tudod kezelni, ápolni, akkor szerintem jó.
2016. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!