Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik tudatmódosító változtat...

Gifig kérdése:

Melyik tudatmódosító változtathatja meg szemünk színét?

Figyelt kérdés
Kiváló szemészorvostól hallottam, hogy különböző gyógyszerek és drogok fogyasztása szemünk színének megváltozását okozhatja. Konkrétumot nem említett. Aki tud bármi érdekeset a témában, válaszát előre is köszönöm.

2016. nov. 10. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért, akarsz szedni?
2016. nov. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy ha drasztikusan megváltoztatod az étrended, vagy beteg leszel, attól változhat a szemed színe. Ha élénkebb/világosabb szemszínt szeretnél, nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt kell enned és úgy általában egészségesen táplálkoznod. De nem mindenkinél figyelhető meg ettől sem változás, vagy csak árnyalatnyi. Nekem sötétzöldről szürkéskékre változott, de az ismerőseim nem igazán veszik észre (a férjemnek tűnt fel egyedül). Olvass utána a glutation (glutathione) szónak.

A gyógyszerek, drogok szerintem olyan hatásúak lehetnek, mint a betegségek, vagy eleve az a betegség okoz színváltozást, amire a gyógyszert szedik. A betegségek sárgás-barnás elszíneződést, foltokat eredményezhetnek, így lesz a kék szemből zöld, a zöldből barna...

2016. nov. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!