Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiesnek órák/napok. Nem élek...

Kiesnek órák/napok. Nem élek semmilyen tudatmódosító szerrel. Mitől lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
emlékszem 1 képre, az utolsóra... aztán kiesik x óra.. fogalmam sincs, addig mit csinálok.. aztán 1 idő után megint oké minden, tudok magamról. múltkor 1 fél nap esett ki. támasztottam a fejemmel a bejárati ajtót, és ez az utolsó emlékem. utána semmi.. néztem gépen előzményeket, semmi. néztem telefont, hogy hívtam e valakit, de senkit. egyedül messengeren láttam beszélgetést, és ennyi.. de nem emlékszem rá, egyáltalán. képek viszont voltak a telefonban. éjszaka lementem és sétáltam, de semmire nem emlékszem. nem élek semmilyen tudatmódosító szerrel, az életem átlagosnak mondható. van munkám, 1.5 éve dolgozom itt, meg egy kutyám és lényegében ennyi. persze, voltak/vannak rosszabb időszakaim, elveszítettem mindent és mindenkit, ami és aki fontos volt számomra, nem ettem, csak aludtam, öngyilkos kísérletek és társai, de ennek már lassan 1 éve, már nincsenek ilyen problémáim, beletörődtem mindenbe, már nem akarok hülyeséget csinálni, nem sírdogálok esténként, csak úgy vagyok, lezártam ezeket a dolgokat.. viszont egyre sűrűbben fordulnak elő ezek a kiesések, és egyáltalán nem rémlik semmi. legutóbb 2 nap esett ki teljesen, amikor dolgoztam is. munkatársak szerint a munkámat rendben végeztem, annyi, hogy fáradtnak tűntem, látták a szemeimen, az arcomon, és nem nagyon beszéltem senkivel. nekem ebből semmi nem maradt meg. közben még egy ajánlott küldeményt is átvettem a lakásomon, ami szintén csak 2 nap után jutott el a tudatomig. kimerültnek nem mondanám magam, az átlag 7-8 óra alvást tudom tartani, különösebb trauma sem ért mostanában. milyen orvoshoz célszerű egyáltalán ezzel elmenni? kicsit aggasztó, valószínűleg valamilyen pszichés dolog lehet, de nem tudom, miért most kezdődött.. és már nem tudom, mit csináltam és mit nem.. ismerősöknek is elég kellemetlen magyarázkodni. 23/L
2015. nov. 26. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a környezeted miről számol be?

Orvoshoz mentél evvel?

Gyógyszereket szedsz?

Nem laksz Ózd közelében?

2015. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
munkatársak annyit mondtak, hogy nagyon fáradtnak tűntem, nem beszélgettem senkivel, ha kérdeztek, nem igazán válaszoltam, viszont a munkámban ez nem hátráltatott, mert az ügyfeleket meg rendesen kiszolgáltam, beszéltem velük/hozzájuk. semmilyen gyógyszert nem szedek, nem is szedtem, orvosnál nem voltam. csongrád megyében élek.
2015. nov. 27. 00:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez. Szüleid, barátaid nincsenek neked? Oda kéne venned magad mellé valakit, aki helyetted is tudja, hogy mit csinálsz. Szegény kutyát legalább megeteted és leviszed sétálni?
2015. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sokszor a mai mindennapi rutin miatt nem emlékszünk dolgokra. Mivel nem történik semmi különös, az agyunk nem is jegyez meg semmit.


Egyébként Ózd hogy jön ide, kedves előző válaszoló? Kérlek ne csigázz,áruld el!

2015. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Így elsőre azt mondanám, belemerültél a mindennapokba (feltételezem azért, hogy kicsit elfelejtsd a nehéz időszakokat), gépies lettél, és ahogy az előző is írja, mivel nem történik semmi érdemleges, nem is nagyon emlékszel rá. Kellene kicsit több kikapcsolódás, utazás, változatosság.

Persze lehet, hogy komolyabb probléma is van. Ha úgy érzed, vegyél igénybe orvosi vagy pszichológusi segítséget.

2015. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ehhez azért már nagyobb kivizsgálás kellene. a napi rutintól nem esnek ki sem órák, sem napok. velem még nem fordult elő, és nem is mondott nekem ilyet senki.
2015. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4: Ott volt (van?) az UFÓállomás, ott van a legtöbb elrablás, és a legtöbb UFÓészlelés.
2015. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez csak egy példa, reméljük, hogy nem így van, de pl. ha valakinek többszörös személyisége van, annak is kiesnek azok az időszakok, amíg a másik énje domináns.

lehet még valamiféle amnézia is, ami sokktól vagy valamilyen fiziológiai probléma miatt lép föl.

ezt muszáj lesz komolyan venni és kivizsgáltatni.

2015. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként folyamatos emléked van az életedről kicsi korodtól? Mert van, aki pl. 8 vagy 18 éves kora előttről semmire nem emlékszik.
2015. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen, emlékeim vannak bőven.. de eddig ilyen kiesés nem fordult elő. a telefonban található képek/beszélgetések alapján, ami kiesik, és egyáltalán nem emlékszem rá, akkor is tudhatok magamról valamennyire, mert a kutyával lejárok sétálni. az teljesen rendben van, hogy átlagos, mindennapi dologra mondjuk nem emlékszik valaki, de hogy az teljesen kiessen, hogy meghozta a postás az általam rendelt dolgot, amit aztán használtam is?... és csak 2 nap múlva tűnik fel.. ami még furcsa, hogy a kiesések előtt sosem csináltam olyat, hogy telefonnal folyton képeket lőttem, azóta viszont rengeteg képet találok meg kiesések után, és egyik sem rémlik. a képeken változó dolgok vannak, hol az utcát fényképezem, hol a kutyát, a lakás különböző pontjait, liftet, újságot, ruháimat, fogkrémestubust. utóbbinál talán azért készülhetett a kép, mert kifogyott... de egyáltalán nem emlékszem rá, pedig a memóriám egyébként jó
2015. nov. 27. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!