Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés
VLLBalázs nevű felhasználó kérdése:

Tudnátok valamilyen szemcseppet ajánlani? Esetleg van tapasztalatotok valamelyikkel?

Hellóka! :-)

Valószínűleg a programozó betegség áldozata lettem én is!

Úgy hozta az élet, hogy programozást tanulok, és vizsga előtt állok, így sokat ülök a gép előtt.

Érzem, hogy egyre nehezebben bírja a szemem, szárad és éget.

Tudnátok, esetleg tapasztalatból mondani olyan szemcseppet, ami használ az ilyen jellegű gondokra? :-)

Gondolom sokaknak közületek van hasonló problémája! :-)

Előre is köszi a választ!

Üdv:

Egy junior programozó

Keress kérdéseket hasonló témákban: szemcsepp, programozó, számítógép, szemégés, szemfáradtság

2017. jan. 16. 19:58  Privát üzenet  

A válaszok
Én a Visin szemcsepekkel nem jöttem ki.Ami bejött nekem az az Alleopti szemcseppje.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017. jan. 16. 20:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :-)

Meg fogom lesni! ;-)

# 2/7Időpont 2017. jan. 16. 20:03 Privát üzenet
Systane ultra

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2017. jan. 16. 20:16 Privát üzenet
Én most Artelac rebalance cseppet hazsnálok szemszárazságra, 2 hónapig jó.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2017. jan. 17. 08:25 Privát üzenet
Nekem is a Systane jött be én mikor melyiket veszem de szerintem mind jó. Ez felbontástól 6 hónapig jó.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2017. jan. 17. 11:38 Privát üzenet

Kedves kérdező!

ajánlanám az alábbi linket, nem tudom sikerül-e beileszteni. De keress rá Vén Péter "Látástréner" videóira amelyek nagyon jó tanácsokat ad látásjavításra, pihentetésre. Nekem sokat segített már, és sokaknak.

https://www.youtube.com/watch?v=HtIRldAXAco

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2017. jan. 17. 13:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :-)

Ment a zöld kéz!

# 7/7Időpont 2017. jan. 23. 23:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
KIA, Alfa vagy Hyundai? Melyiket választanátok, esetleg tapasztalatotok van valamelyikkel?
Forcapil, Algás ligetszépe kapszula vagy Dr. Böhm haj és körömerősítő a jobb? Van tapasztalatotok valamelyikkel kapcsolatban?
Dráma vagy informatika érettségi, esetleg mindkettő? Ti miből érettségiztetek választottként, valamelyikkel van tapasztalatotok? Jártatok fakultációra miatta?
Szerintetek melyik fülpiercing a szebb? Esetleg van valamelyikkel tapasztalatotok? (Gyógyulás stb. )
Nokia Lumia 800, S. E. Xperia Arc S vagy Samsung Wave? Ezek közül szeretném valamelyiket, de nem tudok dönteni, mert mindegyik tetszik. Szeretném, ha esetleg valamelyikkel volt...
Rendeltetek már kontaktlencsét? Honnan érdemes? Hol gyorsabbak? Mind megbízható? Vagy esetleg volt már rossz tapasztalatotok valamelyikkel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!