Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tudnátok valamilyen szemcseppe...

VLLBalázs kérdése:

Tudnátok valamilyen szemcseppet ajánlani? Esetleg van tapasztalatotok valamelyikkel?

Figyelt kérdés

Hellóka! :-)


Valószínűleg a programozó betegség áldozata lettem én is!


Úgy hozta az élet, hogy programozást tanulok, és vizsga előtt állok, így sokat ülök a gép előtt.


Érzem, hogy egyre nehezebben bírja a szemem, szárad és éget.


Tudnátok, esetleg tapasztalatból mondani olyan szemcseppet, ami használ az ilyen jellegű gondokra? :-)


Gondolom sokaknak közületek van hasonló problémája! :-)


Előre is köszi a választ!


Üdv:



Egy junior programozó



2017. jan. 16. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Visin szemcsepekkel nem jöttem ki.Ami bejött nekem az az Alleopti szemcseppje.
2017. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :-)


Meg fogom lesni! ;-)

2017. jan. 16. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Systane ultra
2017. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most Artelac rebalance cseppet hazsnálok szemszárazságra, 2 hónapig jó.
2017. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a Systane jött be én mikor melyiket veszem de szerintem mind jó. Ez felbontástól 6 hónapig jó.
2017. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


ajánlanám az alábbi linket, nem tudom sikerül-e beileszteni. De keress rá Vén Péter "Látástréner" videóira amelyek nagyon jó tanácsokat ad látásjavításra, pihentetésre. Nekem sokat segített már, és sokaknak.

https://www.youtube.com/watch?v=HtIRldAXAco

2017. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :-)


Ment a zöld kéz!

2017. jan. 23. 23:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok szemcsepp és műkönny van a patikákban, sőt, a gyógynövényes boltokban is de az összes pofátlanul túl van árazva. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy pl. 10 milliliter illóolaj maximum 1000 Ft, de a szemcsepp 3000 Ft, sőt annál drágább is. Ez már gazemberség a gyártók részéről.
2020. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!