Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik fülpiercing...

Szerintetek melyik fülpiercing a szebb? Esetleg van valamelyikkel tapasztalatotok? (Gyógyulás stb. )

Figyelt kérdés

Szeretnék szúratni a fülembe egy piercinget, de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik szebb, melyik van kevésbé útban stb.

A két kinézett piercing a helix (felső karika): [link]


Vagy a forward helix:

[link]


Szerintetek melyik a szebb? Van valamelyikkel tapasztalatotok?



#helix #fülpercing
2013. febr. 10. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a második tetszett. Az első szerintem olyan undorító!
2013. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a második tetszik jobban, tapasztalatom sajnos nincs.
2013. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem csak helixről van tapasztalatom. Nyilván sokkal könnyebben gyógyul mint a forward heix, mivel csak egy piercing van behelyezve. Viszont a forward helix sokkal jobban néz ki és kevésbé van útban.
2013. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mentek a zöld pacsik:)


3. válaszoló: először szerintem max kettőt szúratnék oda, de lehet, hogy csak egyet. Egyrészt a 3 egyszerre 12e Ft, mivel mindenképp szúratnám, másrészt még nem volt porcom átszúrva, lehet, hogy nem is bírná a fülem, így nem rögtön 3-al kezdeném:)

2013. febr. 10. 14:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-at normális helyen nem is raknak be egyszerre, mert nagyobb lesz a gyulladás, nehezebben gyógyul.


A helix-et javaslom elsőnek. Könnyebben gyógyul. És ha ez bejön, később megcsináltathatod a forward helix-et is:)

2013. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Helixem van.

Nekem nagyon tetszik, szeretem. :)

Eleinte zavaró volt, a hajam mindig beleakadt, stb, de aztán megszoktam, és érdekes módon már nem szokott beleakadni a hajam, nincs vele semmi gond.


Milyen tapasztalatra gondolsz?

Nekem lőtték, nem szúrták, de egyáltalán nem volt kellemetlen. Azt hallottam, hamarabb gyógyul, ha szúrják, de nekem sosem gennyedzett, és nem is fájt. Első 3 nap alatt rendesen kenegettem krémmel, ahogy mondták, és eleinte ki sem mertem venni a fülbevalót, mert féltem, hogy beforr.

Valamint az első 2 hónapban egyáltalán nem cseréltem ki más fülbevalóra, tehát betartottam mindent, amit javasoltak.

Nekem a lövést követő 2-3 napban zsibogott még kicsit a fülem (aludni is kb ennyi ideig nem tudtam rajta), de tűrhető volt, fájdalomnak nem nevezném, nekem speciel a cimpába lőtt lyukak sokkal jobban fájtak, bár azokat csak 2-3 óráig éreztem, de nagyon erősen.

Nekem egyébként azt mondták, ahol lövettem, hogy ha 2 hónap után is gennyedzene, fájna, vagy akármi gond lenne vele, akkor vegyem ki, és hagyjam, hogy benőjön, mert akkor már biztos, hogy nem fogja bírni a fülem. De szerencsére, mint említettem, nálam nem volt semmi ilyesmi. :)

2013. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

helixem van (nem karika hanem ilyen: [link] és nagyon szeretem :) lövettem, de szúratni elvileg jobb, mert a lövés sokaknak roncsolta a porcot... hát nekem szerencsém volt :D tetran krémmel kend be és akkor nem fog begyulladni :)


16/L

2013. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 18:41 vagyok.

nekem is csak egy kis kövecske van benne, a karika csúnya szerintem. :)

és szintén 16L vagyok :D

2013. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek:)


16:32: igen, ez is logikusnak tűnik..:) de végül is elsőre úgyis mindenképp csak 1-et csináltatnék..


18:41: akkor neked szerencséd van, mindenkitől azt hallom, hogy szúratni mennyivel jobb, bár a lövetést kicsit "humánusabbnak" érzem..:D cimpába nekem is lőtték, vagy fél évig gyulladt volt..:s


19:16: Köszi neked is:) nekem mondjuk a karika jobban tetszik, de ez már részlet kérdés, mert úgyis talpassal szúrják:)



Egyébként, ha kiveszitek, mekkora a luk? Ha valamiért mégse jönne be és kivenném és mondjuk nem nőne össze, nagyon feltűnő?

2013. febr. 11. 22:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
19:16 vagyok. ha kiveszed összenő a lyuk, max marad ott egy pici pötty, de egyáltalán nem feltűnő :) amúgy a talpas ékszer (amivel szúrják) szára vastagabb mint a normál fülbevaló szára, vagyis ha kiveszed és teszel bele egy vékony karikát, akkor összeszűkül és utána már nem tudsz bele tenni vastagabbat :) hacsak ki nem tágíttatod, de az nem lehet túl kellemes :D
2013. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!