Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet egyből kontaktlencsém?

Lehet egyből kontaktlencsém?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,szemüveget kell csináltatni először.
2017. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sosem értettem miért...nincs összefüggés, még általában a dioptria is más, mint ami szemüvegből kell. Tudom kiegészítőnek kell szemüveg, de engem egyáltalán nem zavar, hogy rossz a szemem, sulin kívül máshol, úgyhogy ha néha nem tudnám hordani, az nem nem zavarna. Másik tudom, hogy először még szoktatni kell az éleslátáshoz a szemet, így akkor még csak pár órára tenném be.
2017. febr. 18. 23:07
 3/6 A kérdező kommentje:
De köszi a választ :)
2017. febr. 18. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb.10 éve van klencsém és amikor úgy döntöttem,hogy korrigálni szeretném a látásomat ,egyből lencsét akartam.Aztán közölték,hogy nem így működik,sajnos.Én is ki voltam akadva,hogy akkor most nem mindegy,hogy mihez szoktatom hozzá egyből a szememet?Már nem emlékszem,hogy mennyi ideig kellett volna hordanom,de csak otthon viseltem szemüveget.
2017. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt nem mondták, hogy miért nem lehet?
2017. febr. 19. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos mondták,de már nem emlékszem.Akkor addig nem hordod max.utcán a szemüveget,amíg nem lesz lencséd.
2017. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!