Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet kontaktlencsém?

Lipusz Eszter kérdése:

Lehet kontaktlencsém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok. Kb 6 éve hordok szemüveget, és most jutottam el oda, hogy kontaktlencsét szeretnék. -1,5-es a bal szemem, a jobb pedig +1,75. Voltam optikában, és ott azt mondták, hogy mivel ilyen 9,4es a szemhártya görbületem, nem biztos, hogy lehet kontaktlencsém. Rendeltek nekem valamilyet, azthiszem 8,9es vagy 8,7es görbületű, nem tudom már. Kipróbálhatom, és vissza kellesz mennem kontrollra, ahol megmondják hogy maradhat-e, vagy sem. Szerintetek mi lesz? Ha esetleg nem válik be, akkor valami más megoldás? Nagyon szeretnék kontaktlencsét, aki ért hozzá, kérem segítsen!:)



2016. okt. 2. 19:57
 1/3 anonim válasza:
Üdvözöllek! Most akkor pontosan hányas a görbületed? Ha már felhelyezték és nálad van a próbalencse az már jó hír. Érzel valami rendellenességet viselése közben? Ha nem és kényelmes viselni, akkor az már fél siker.
2016. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

9,4-es a görbületem pontosan. Még nem érkezett meg a lencse. Arra lennék kíváncsi, hogy szerinted mennyi esélye van annak, hogy jó lesz:)

2016. okt. 3. 17:56
 3/3 anonim válasza:
Az, hogy a próbalencse milyen lesz előre nem lehet megmondani, valószínűleg minden rendben lesz vele.
2016. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!