Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül a lézeres...

Mennyibe kerül a lézeres szemműtét után a szemcsepp?

Figyelt kérdés
Gondolom nem szokványos szemcseppet írnak majd fel, ezért kérdezem, mert hiába hívtam az infóvonalukat, nem tudták megmondani. Köszi a választ.

2017. márc. 30. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A szemcseppek ára nem eget verő, főleg a lézeres szemműtét árához képest. A szemcseppek ára változó, ha szakorvos írja fel kedvezőbb áru, de kb. 1.000 - 4.000,-Ft. között vannak. Ezen előre ne meditálj még ha számít is az összeg, mert ha belevágsz a műtétbe egyértelmű,hogy használnod kell a felírt szemcseppeket.
2017. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem drága, a műtét árához képest tényleg piti összeg.

Nekem volt valami antibiotikumos, az valami 1500 körül, meg a szteroidos, azt kell sokáig használni, de valami pár száz forint, mondjuk jó párat elhasználtam, de nem tétel.

2017. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!