Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lézeres szemműtét utáni...

Lézeres szemműtét utáni Flucon nevű szemcsepp napi négyszeri cseppentése okoz-e gondot a magzatnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt (még) ilyen műtétem, de ismerősei közül többnek is. Tőlük azt hallottam, hogy műtét után 6 hónapot kell várni a terhességgel, mert a szemcsepp hatását befolyásolják a hormonok és visszaromolhat a szem, mert nem úgy hat a szemcsepp, mint kéne. Szóval szerintem nem a babának árt, hanem a szemednek. De erről inkább egy szemészt kérdezz meg!
2010. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MIndenképp kérdezd meg az orvosod minél hamarabb!
2010. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt már ilyen szemműtétem, mindkét szemem megcsináltattam. Első alkalommal mondtam, hogy terhes vagyok és el is küldtek. Azt mondták, hogy majd, ha már a szoptatást is abbahagytam, akkor menjek vissza. Mert a szemcseppek nem tesznek jót sem a magzatnak, sem a babának. Úgyhogy el is halasztottam a műtétet a fiam 8. hónapos koráig.

De a tájékoztatóban, amit a szemésznél adtak benne is van, hogy a terhesség esetén nem végzik el a műtétet.

2010. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!