Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetek utasszállító pilóta...

Lehetek utasszállító pilóta lézeres szemműtét után?

Figyelt kérdés
Mostani szemüveg dioptriáim bal -4 jobb -4,5

2017. máj. 4. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amerikában igen. Akár még vadászpilóta vagy űrhajós is. A magyar szabályozást nem ismerem, de legfeljebb mész külföldre. Ha ilyesmin gondolkozol akkor az angollal biztos jóban vagy.
2017. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen külföldön akarok elhelyezkedni (majd próbálni szeretnék) csak ennyire voltam kiváncsi hogy küzdjek még érte vagy ne
2017. máj. 4. 19:17
 3/11 anonim válasza:

Medical standards :


[link]


Feltetelezem az angol nem gond

2017. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van egy közép fokú angol nyelvvizsgám (c) ha ez elég
2017. máj. 5. 18:16
 5/11 A kérdező kommentje:
középfokú*
2017. máj. 5. 18:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Magyarországon milyen a követelmény azt tudja valaki? (szem)
2017. máj. 5. 18:18
 7/11 anonim válasza:

#4

That is good enough for me, but more importantly, I hope that you can read and understand the summary I sent, and it answers your dilemma.

Cheers

2017. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fújom kívülről a jogszabályt. De úgy gondolnám logikusnak a jogszabályt, hogy az a lényeg, hogy hogy látsz a műtét után. Tehát ha sikeres, akkor miért ne lehetnél? (Kicsit más, de sima B kategóriás jogsinál is az a lényeg, hogy ha teszem azt szemüveges vagy, akkor azzal, hogy látsz. )
2017. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is így sejtem de annyira furcsa szabályokat is olvastam hogy már teljesen nem tudom mi a helyzet.
2017. máj. 10. 22:16
 10/11 anonim válasza:
Ezt légitársasága válogatja. Van ahol lehetsz pilóta, van ahol nem. Így azt javaslom maradj a kontaktlencsénél vagy szemüvegnél
2018. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!