Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony szemüveges fiú vagyok....

Vékony szemüveges fiú vagyok. Menyit kell ahoz naponta gyúrnom hogy nagy és erös legyek és ezáltal kidobó lehessen belölem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kidobó lenni egy diszkóban? Menyit gyúrjak naponta? Mit egyek? Valóra válhat még az álmom? 21f

2013. aug. 17. 16:39
 1/8 Dodi2013 válasza:
Menj konditerembe,és sportolj valamit, naponta kb. 2 órát!
2013. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heti 3 napos teljes testes átmozgatóval kezdj két hónapig, majd mehet osztott edzésterv. Naturálban soha nem leszel akkora mint egy kidobó, de én nem ajánlom, hogy cuccolj.
2013. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell napi két óra.

Heti 3-4 nap (1 óra) konditermi edzés és tömegnövelő étrend.

De ha valaki alkatilag nem olyan, akkor lehet, nem erre a munkára született.

Én is látok profibb biztonsági őröket és kidobókat, de hidd el, nem csak az evéstől és az edzéstől lettek 205 centisek és 140 kilósak ők sem.

2013. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De azert a testepites mellett nem artana, ha lemennel egy kuzdoterembe is orakat venni, mert kidobokent keves lesz a testmeret.
2013. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vékonyakból is lehet nagy, de nagy valószínűséggel csak szteroidokkal. Ismerek olyant, aki vékony volt, amikor elkezdte, 28-as karral és elég komoly fizikumot felépített 200kg-ba nyomott, 48-as kar és kidobó is lett :) de persze ehhez mindent bevetett ami legális és ami nem. Miért életcél, hogy kidobó lehessen valaki? hatalmas karrier... nincsenek nagy igényeid
2013. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

erről van egy mókás történetem, még fénykoromban jártunk haverokkal falusi diszkókba, mert ott lehetett nagyon nagyon könnyen felcsípni a kis buta lánykákat, egyszer talán lovasberényben, vagy csákváron nem is tudom már pontosan melyik helyen lehetett, a diszkóban egy kis gizda ceruza vékony hardcore ektomorf kis srác jelent meg mint kidobó... persze az este előrehaladtával ki is spécézte magának néhány helyi b***szájba, hármak körbeállták, aztán elkezdték egymásnak lökődni, mintha labdáznának vele... a kis cingár srác meg fapofával tűrte, kérlelte őket, hogy "srácok, légyszi, ezt nem kéne" de csak röhögtek rajta... Egyszer csak a kis srácon már látszott, hogy elszakad valami az agyában, a legnagyobb ficsúrt egy ütéssel földre vitte, a másodikat úgy combon rúgta, hogy csak feküdt a földön és vonyított, a 3. at a SZEMGÖDRÉBE benyúlva vonszolta ki a földön a diszkó elé, majd ott a földön adott neki jó párat bakancsban... esküszöm ez volt az egyik legmeglepőbb dolog amit életemben láttam ilyen témában...

Később megtudtam, hogy asszem talán országos kempo bajnok volt valamelyik évben...

2013. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy van aki válaszol ennek a gyökérnek a kérdésére :D

A válasz nem fog tetszeni 6-7 év edzés, RENGETEG pénz kajára, tápkiegekre és szteroidra, aztán mehetsz biztonságiőrnek ;) Totálisan megéri.

2013. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy ez egy hülyeség, ismerek kidobókat menő helyeken, oké, hogy nagy része nagydarab, de nem az volt a felvételi követelményük, hogy nagyok legyenek, hanem, hogy megbízzanak abban, hogy ha pl egy cigó kést ránt a szórakozóhelyen, akkor azt ki tudja onnan tenni pillanatok alatt... ehhez pedig teljesen felesleges évekig gyúrni, ha valaki képtelen rá most, hogy felálljon egy ilyen helyzetben, az 50kg izom múlva is képtelen lesz rá... emellett pedig a leghatásosabb módszer a kidobóvá váláshoz, ilyen ismerősök szerzése, mert ha összebarátkozol velük, megbíznak benned, akkor munkát is tudnak szerezni, erről szól a barátság...
2013. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!