Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt valakinek tapasztalata a...

Volt valakinek tapasztalata a Focus Medical Klinikán műtő Dr. Kónya Zsuzsannával? Jó orvos? (lézeres szemműtét)

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves. Más kérdés, hogy nem vette észre a rácsos degenerációt a szemfenekemen...
2017. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem hangzik jol. Mit jelent az egyebkent? A doktorno vegezte a mutetet?
2017. szept. 24. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, hogy ezek után nem ott műttettem meg :D
2017. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Ezek szerint ahol csinaltattad, ott vettek eszre. Megkerdezhetem hol csinaltak vegul? Es ez miben befolyasolta a mutetet?
2017. szept. 25. 01:37
 5/5 anonim válasza:

Nekek 2-szer operálta meg a szememet és egyik sem sikerült. Most még rosszabb lett mint mikor oda mentem.

Most össze vissza beszél, hogy szerinte milyen bajaim vannak ami miatt fogalma sincs, hogy mi van a szememmel.Az is egy vagyonba fog kerülni, hogy megcáfoljam amiket kitalált.

Tök depis lettem, mert eddig tökéletesen láttam messzire csak olvasáshoz kellett szemüveg, de most igaz olvasni tudok nélküle, de viszont nem látom az órát, a feliratot a tv-n. Az ismerőseimet csak 2 m-ről ismerem megés a boltba nem tudok tájékozódni mert csak foltokat látok.

Állandó szemüvegest csinált belőlem egy vagyonért és fogalma nincsen, hogy mit cseszett el....

2019. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!