Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Orvos által felírt szemüveg...

Orvos által felírt szemüveg miért rossz, ha a "gagyi" meg jó?

Figyelt kérdés

Középkorúan lettem rossz munkahelyi körülmények miatt szemüveges. (Hatalmas, lepedőnyi, azon bolhakakányira lekicsinyített számokkal kimutatások böngészése, villódzó neon fényben)

Vagyonokat költöttem különböző orvosok által felírt különböző szemüvegekre, vékonyított lencse, különleges csiszolás (így voltak felírva) keretek, stb. egyik sem volt jó. Vagy nem láttam velük igazán jól, vagy a fejem fájdult meg.

Egyszer olyan helyzetbe kerültem, hogy eltört az aktuális szemüvegem és hosszú autóvezetés előtt álltam. Nem volt mit tenni lementem az első illatszerboltba, ahol szemüveget árultak, vettem 2500 Ft.-ért egyet (ennek 5 éve) és azóta kutyabajom. Rendesen látok, nem fáj a fejem.

Nem igazán értem ezt és érdekelne, hogy más is tapasztalt ilyet?


2017. okt. 19. 10:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, nagyon jó válasz volt.
2017. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!