Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Értágulat a szemben. Mit...

Értágulat a szemben. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy erősen kiláttszó ér a szememben, ami nem volt ott, olyan mint egy viszér. Csak akkor láttszik, ha élesen balra nézek, mivel a szem oldalán van, úgyhogy én a tükörben nem látom.

A szemész azt mondta, hogy ez csak egy ér, ami kitágult, nem tudja mitől, de bajom az nem lesz tőle.

Engem viszont esztétikailag eléggé zavar, hogy 17 évesen ezzel kell tovább élnem.


Ez felszívódik általában?

Az intézményi orvosoknak gondolom van jobb dolga is, de esetleg fizetős orvos tud vele kezdeni valamit?

Más tünete nincs.



2017. nov. 13. 18:47
 1/5 Mate2174 válasza:
Nekem is volt csak nekem több is volt. Vártunk vele nem gyógyult, elmentünk szemészetre ahol felírtak egy szemcseppet,ami nem ért sokat. Aztán kb 3 hét múlva elmúlt magától.(természetesen "szedtem" a cseppet és miután elfogyott onnantól számolva 3 hét)
2017. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem keresem az alkalmat sőt amikor tudom kerülöm,de valahogy mindig egymásba botlunk. De talán igazatok van! Köszi a válaszokat. Csak nem értem akkor miért néz ÚGY :(
2017. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
?
2017. nov. 18. 10:45
 4/5 anonim válasza:
Nem ide akartam ne haragudj,csak nem tudom kitörölni.
2017. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mate2174 válasza:
Na javult a helyzet?
2017. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!