Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Férgek a szemben?

Férgek a szemben?

Figyelt kérdés
Talán hülyén hangzik, de mikor úgy vetül a fény, vagy világos felületre nézek, pl az égre, látok kis férgeket úszkálni a látóteremben. Nem csak sima foltok, ha hunyorítok erős fénynél, vagy például ha egy vízcsepp marad a szempillámon és úgy törik meg a fény, tisztán kivehetően látom, hogy kisebb-nagyobb vékony fonalféregszerűségek. Mintha mikroszkóp alatt nézném őket. Mikor mozgatom a szemem, arrébb tudom "dobálni" őket. Néhány nagyon hosszú is van, nagyon sokan vannak, mind a két szememben, a jobban talán több. Voltam orvosnál, de a legjobb amit eddig kaptam, hogy keressem fel a pszichiátriát mert súlyos hallucinációim vannak... Esetleg más is tapasztalt már ilyesmit? Esetleg sikerült kideríteni, hogy mik ezek és hogy kerültek be a szembe?

2017. márc. 30. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az orvos hülye, aki azt mondta ez hallucináció. A Discovery Channel-en volt a Csendes szörnyetegek című sorozat, abban volt egy srác, akinek ilyen volt a szemében, aztán eltelt egy hónap és már ki se mehetett otthonról nappal a napfény miatt, mert nem látott semmit, csak nagyon erős fényt, fényérzékeny lett és aztán meg kellett műteni, vagy mi volt, de már nem emlékszek mindenre, régen láttam ezt a tv-ben.
2017. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Szemészhez menjél ne a háziorvoshoz.
2017. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülye volt az orvos, ugyanis ez egy természetes dolog. Nem férgeket látsz, hanem a saját szemed saját kis sejtjei, amik a felszínen "úsznak" bizonyos (szemből jövő, erős, de szórt) megvilágítás mellett láthatóvá válhatnak. Ez nem betegség, pláne nem pszichiátriai.
2017. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem hülyeség, simán lehet egy ember szemében féreg. Továbbá volt egy egy része a sorozatnak, amiben pl. egy kis lányt mutattak, aki azért került kórházba, mert egy macska a játszótéren megkarmolta és kiderült, hogy fertőzést kapott és a macska veszett volt.
2017. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szemésznél voltam. Ő akart átküldeni a pszichiátriára.

Ezeknek utánanéztem. Üvegtesti homály. De nekem nem olyanok vannak. Amiket én látok, szép, részletes kis férgecskék. Remélem azért, hogy tényleg csak az, csak a biztonság kedvéért gondoltam, megkérdezem. Kicsit aggaszt, főleg, hogy milyen sok van.

2017. márc. 30. 22:58
 6/20 anonim ***** válasza:

Ne tömjétek már tele hülyeségekkel a kérdező fejét, meg pánikot keltetek. Ilyen képességekkel a buzzfeednél kéne dolgoznotok.


Figyu, így néznek ki?


[link]


Mert ez teljesen normális és mindenkinek van.

Ez a szemedben lévő kollagén kérlek. NORMÁLIS

2017. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
üvegtesti homálynak hívják . És mindíg is a szemedben volt.
2017. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fénypontokat látsz cikázni, vagy kis pontokat, koncentrikus köröket "úszkálni", hanem szó szerint férgeket?
2017. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amiket n látok azok fonalszerű különböző hosszúságú, mindegyik másféleképp tekeredett, áttetsző valamik. Nem olyanok, mint amiket az üvegtesti homálynál találok, itt kis gumórészeik is vannak, vagy hogy mondjam.nagyon vékonyak, és kis gömbök is vannak rajtuk.
2017. márc. 30. 23:04
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És mozognak is, vagy csak akkor mozdulnak el, ahogy a szemed mozgatod?
2017. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!