Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 12 évesen lehet kontaklencsém?

12 évesen lehet kontaklencsém?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a szemüvegemet, ezért kontaklencsét szeretnék. Lehet ilyet 12 évesen?
2010. jún. 1. 09:03
 1/7 anonim válasza:
100%
igen ;D
2010. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 vagyok és nekem van:)

Ha VisionExpress-be mész, ott nem csinálják meg 12 évesen, de máshol igen:)

2010. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
én is 12 éves vagyok és szemüveges. Nekem anyukám mondta, hogy 3 havonta cserélni kell a kontaklencsét. (elnézést ha tévedek) Hidd el én se szeretem a szemüvegemet, de a szemüveg öltöztet, és megmutatja milyen a stílusod. Ezzel nem lebeszélni szeretnélek. ^^ Anyukád is engedi egyébként?:)
2010. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ezzel kapcsolatban még nem beszéltem vele.De majd rákérdezek ;)

Köszi a válaszodat :)

2010. jún. 1. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet!

Az egyik osztálytársam (ja, szintén 12 éves vagyok)

most kapott kontaklencsét és nagyon jól néz ki!

Előtte nem is értettem,hogyhogy nincs már szemüvege,

akkor mondta valaki, hogy lencsés lett. :)

Amúgy van 1 napos, 1 hetes és 1 hónapos lencse, de hallottam már 1 évesről is (én inkább gyakrabban cserélném.)

Amúgy hány dioptriás vagy? :)

2010. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem ajánlom! De ki tudja nekem anno azt mondták, hogy minimum 14 év de ez már egy jó ideje volt. Szerintem 14 reális kor ehez.
2011. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia!!


12 éves vagyok,és most kértünk időpontot az orvostól h kapjak kontaklencsét. mert utálom a szemüveget. de azt mondják lehet akár 10 évesen is csak jól használd be tudd rakni és nehogy koszos legyen magyarul vigyázz rá!! :D énis úgy kapom meg. anyukám is lencsés de neki mellette még szeüvege is van:D

2011. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!