Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével gennyezik a...

Kontaktlencsével gennyezik a szemem, utána is, valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Par honapja kezdodott el, ahogy uj lencset cserelek (havi) a bal szemem egy ido utan elkezd konnyezni es valadekozni, homalyosan latok vele. Ha kiveszem, elmegyek aludni akkor reggelre nem birom kinyitni annyira osszetapad. Probaltam uj lencset, folyadekot valtottam, de mindig ez a baj all fenn, ha sminkelek ha nem. Es mindig csak a bal szememnel. Mit tudnek tenni ezellen? Komoly bajom lehet?
2017. dec. 28. 00:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Voltam szemeszeten, irt fel szemcseppet, a vizre figyelnem kell a tartoban, hogy mindig friss legyen, illetve manualisan is tisztitanom kell majd a lencset, es ha ez nem javit rajta akkor visszamegyek es ir fel hidroperoxidos (?) tisztitot. Koszonom mindenkinek a valaszt!
2017. dec. 28. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!