Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem egyidőben elvégzett...

Nem egyidőben elvégzett lézeres szemműtét?

Figyelt kérdés

Ha csak az egyiket csináltatom meg a másikat pedig csak később akár egy év eltéréssel, annak mik az előnyei illetve mik a hátrányai? Inkább hülyeség és ha telik rá sokkal okosabb egyszerre megcsináltatni? Nincsenek ismerőseim pesten, a műtét után talán jobban tudnék navigálni ha csak egyet csinálnak meg egyszerre. Anyagilag is jobb lenne nekem, ezért is kérdezem.

Nagyon köszi a válaszokat!


Illetve szerintetek a sok kötül melyik klinika a legjobb?



#lézeres.szem.műtét
2018. jan. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Minek kétszer végigcsinálni a fél évnyi macerát a cseppentgetéssel meg a napszemüveggel?
2018. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A napszemüveget akkor is kell hordani ha télies idő van és nem süt úgy a nap mint ma? Tehát télen napszemüvegbe kell járni akkor is ha klasszikus évszaknak megfelelő fényviszonyok vannak ( nem olyan mint a mai :)) Hülyének fognak nézni..:(
2018. jan. 4. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél-egy évig kell napszemüveg. Helyedben tavasszal csináltatnám, nyáron nem gáz napszemüveget hordani. Őszre letelik a fél év, a második félév meg már nem olyan kritikus, és télen nagyon minimális az UV is. Én így csináltam, és a második félévben egyáltalán nem hordtam már napszemüveget.
2018. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

háhá :D már vagy féléve tervezem, de direkt ki akartma várni az évnek azt az időszakát, amikor a legkevesebbet süt a nap, erre tessék, pont rosszkorra terveztem?!?


én azt gondoltam, hogy reggel munkába menet felveszem, persze nagyrészt metrózok, ott leveszem, aztán mikor megyek haza már sötét, a munkahelyemen pedig szintén sötét, cserébe egész nap ég a neon ezerrel... azt sem tudom, hogy ebben az esetben kellene e hordanom vagy a neon nem probléma?


amit tervnek leírtam az nagyon elvetélt? vagy ebben "fantázia"?


egyébként köszönöm hogy segítesz! komolya döntés, jól meg kell fontolni és minden információ fontos lehet.

2018. jan. 4. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát így se rossz végülis... Csak akkor készülj fel, hogy egy évig kell majd hordanod, mert a második félév pont nyárra esik :)

Neon nem csinál UV-t.

2018. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!