Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemmütét utan nem...

Lézeres szemmütét utan nem romlik tovabb a szem?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok lézeres műtétről?
2017. nov. 25. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mivel 18-20 ev kell minimum es hogy legalabb egy evig nem romlott. Akkor mar nem fog.
2017. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb lézer klinika?
2017. nov. 25. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb, valamelyik budapesti.
2017. nov. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ami nem budapesti, az már jó nem is lehet. Igaz, kedves előttem szóló?!
2017. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 év alatt nem romlott semmit. Tovább nem tudom...
2017. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 15:03


majd ha lesz Femto vidéken...

2017. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Győrben van, nekem ott csinálták.
2017. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

SZia! Nekem már 4 éve volt a szemműtétem és nem romlik a szemem. De a Budai Szemészeti Központban az nagyon fontos volt, hogy már a műtét előtt legalább egy véig ne romoljon.


Ezt úgy magyarázták meg, hogyha romlik a szemed és megműtik, akkor tovább fog romlani a műtét után is. Tehát ha például -5ös a szemed és egy év múéva -6os lenne, akkor ha megműtik most a szemedet, akkor utána 1 év múlva -1-es lenne.


A másik még az, hogy arról tájékoztattak, hogy ahogy idősebb leszek, kb 40-45 évesen, akkor lesz az, hogy elkezd közelre romlani a szem, de ezt nem lehet megelőzni, és igazából nem is érdekel nagyon, ha lesz egy kis olvasószemüvegem :) Főleg, hogy addig ilyen tökéletes!


Én szívből ajánlom a Budai Szemészeti központot, én minden évben elmegye vizsgálatra, pedig tökéletes a látásom.


Nekem nagyon jó élmény volt a lézeres szemműtét! ajánlom neked! tökéletesen látok és semmennyire nem fájt!

2017. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
44 éves vagyok és folyamatosan romlik a látásom.
2017. dec. 13. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!