Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nincs éjjel-nappali havi...

Nincs éjjel-nappali havi lencse cilinderesből, használhatok helyette sima nappali cilinderes jó áteresztésű (128-as) havi lencsét?

Figyelt kérdés
Tehát aludhatok is benne? Eddig erősebb dioptriájú cilinder nélküli havi lencsét használtam 2 évig és az is 128-as volt és semmi baj nem volt belőle hogy havonta egyszer vettem ki hétvégére.

2018. jan. 6. 13:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én viszonylag sokat hordtam alvással, eléggé kiszárad a szem, és a higiénia sem volt az igazi. Az 1 hónap folyamatos hordás szerintem esélytelen. A lencse bírná, te már kevésbé. Nem emlékszem már a paraméterekre, de nagyon jó áteresztő képességű lencse kellett, mert minden másban száradt a szemem.
2018. jan. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!