Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaklencse viseles legelej...

A kontaklencse viseles legelejen nektek mennyire ment a kivetel? Gyakorlassal ugyesebbek lettetek? En ugyesebb leszek, csak mert nagyon felek hogy nem?

Figyelt kérdés
Ma lett kontaklencsem de a kiveteltol nagyon felek mert az orvosnal nem igazan ment csak 15 perc utan! Minden mas ment csak ez a resze nem! Ez azt jelenti hogy soha nem lendulok bele?:(((

#kontaktlencse #Kontaklencse kivétel
2018. ápr. 9. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 perc volt a kivétel és annyira könnyeztem, hogy nem is láttam a lencsével sem. :DD Most tükör nélkül pikk-pakk kikapom a szememből, igaz, hogy már vagy 5 éve lencsés vagyok
2018. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jaj, mikor először rakta be nekem az orvos a lencsét, majdnem elsírtam magam, annyira rossz volt. Aztán akkor is, amikor nem tudtam kivenni. Én is úgy éreztem, soha nem fogom megszokni azt hogy a szemembe nyúlkálok, és sose fogom érezni hol a lencse. Volt, amikor háromszor raktam be fordítva, az is iszonyú. :D

Napilencsét hordok, 4 lencsét ejtettem eddig úgy le, hogy ki kellett őket dobni ( :D ) de azóta gond nélkül pakolom ki-be.

Most már lassan fél éve van és semmi gondot nem okoz.

2018. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uhh koszonom a valaszokat, megnyugodtam:))
2018. ápr. 9. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 napig sehogyse tudtam kb kiszedni...kétségbeesetten néztem meg minden videót hátha találok valami jó módszert...esélytelen. Ebbe bele kell jönni tapasztalat kell :)
2018. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor voltam a betanításon, akkor első próbálkozásra be tudtam tenni a szemembe, többször is, azzal semmi probléma nem volt. Ugyanakkor kivenni már nem annyira ment :) Azzal nyüglődtem egy picit, nagyon fura volt és nem tudtam, hogy hogyan kell, nem állt kézre. A csaj próbált segíteni, mondta, hogy melyik ujjamat hová tegyem és hogyan próbáljam megfogni stb., de csak összezavarodtam :D Végül aztán sikerült és megnyugtatott, hogy nincsen semmi baj, én még tök ügyes voltam, menni fog. Elmesélte, hogy volt egy lány, aki már 6. alkalommal ment vissza, mert nem sikerült neki és úgy nem akarták elengedni, hogy még nem megy neki biztosan. Azóta már gondolom neki is megy :) Ma már én is csak gyors beteszem, gyors kiveszem. Hozzá lehet szokni!
2018. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!