Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért szúr a kontaklencse már...

Miért szúr a kontaklencse már kb 2-3hónapja 16/F?

Figyelt kérdés
Már 2-3hónapja szúr a bal szemem, ha bent van a kontaklencse. Szúrdogál, mintha lenne benne valami, és ha pislogok utána nemlátok, mivel feltapad a kontaklencse a szemhéjamra, utána megforgatom a szemem és újra látok...3hete begyulladt e-miatt mind 2szemem, és elmentünk szemészetre, megállapította hogy hólyagocskák vannak a szememen, és írt fel antibiotikumos szemcseppet 1hétig, majd 1hét pihi, és vissza, addig nemlehetett berakni a kontaklencsét..Azután visszamentünk, és aztmondta hogy a gyulladás elmúlt, de még mindíg hólyagos a szemem, szerinte allergiás.Felírt egy allergia elleni szemcseppet, már 3napja csöppentgetek, és most 3hét után beraktam kipróbálni a kontaklencsét, elmentem vele itthonról, és nem annyira, de kicsit szurdogált, nagyonpicit, és néha nemláttam jól vele, de miután kivettem a kontaklencsét eléggé szúrt a szemem..Mi baja lehet?
2018. máj. 1. 17:10
 1/4 anonim válasza:
elkene menni a kontaklencsenénihez és o megmondana...........
2018. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kontaklencsenéni?

Hamár válaszolsz kérlek, normálisan, és tudd hogy miről van szó.

3x voltam a szemészeten, ami igazából egy bolt, ahol kontaklencsét, szemüvegeket, tartozékokat árulnak, és hátul pedig szemvizsgálat van, azzal az orvossal, aki az ESZTK-ban a szemészeten orvos..

Ő pontosan ért a kontaklencsékhez stb, ezzel foglalkozik.

Kontaklencsenéni..gratulálok..

Amúgy is az én kontaklencsémet már 4éve rendeljük és eddig semmi baja nem volt, pár hónapja rosszalkodik.

2018. máj. 5. 10:40
 3/4 anonim válasza:
Hat mit mondjak mi a fsz bajod van szoljanyadnak aztan megmondja mi itt a baj dr ven olyan ember is akinek csak szimplan bantja a szemet a kontaklencse
2018. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A "kontaklencseneni"t meg ironikusan mondtam mert gondoltam hogy tudni figod a valadzt
2018. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!