Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencse segítség?

Kontaklencse segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma voltam kontaklencse betanításon szemésznél és nagyjából jól ment a berakás és kivétel de a bal szememre való az nagyon szúrt és nem láttam vele élesen pedig elvileg jól volt berakva és most lett a szemem dioptriája is nézve. Azt szeretném kérdezni hogyha itthon is berakom akkor megfogja szokni a szemem vagy a lencse a rossz? És a szemüvegem az egy nagyon kicsit cilinderes. És +4.00 és azthiszem +4.5 ös dioptriás a szemem.

2018. aug. 29. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Egy kis idő után (1 hét) már megszokod. Ha eléggé sokáig jelentkezik a szúrás, akkor kérj újat.
2018. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nagyon szúrt akkor jelezned kellett volna az optikusnál, ha homályosan láttál vele akkor el sem szabadott volna engedni így. Lehet nem jó az a fajta neked, menj vissza az üzletbe.
2018. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ott a csaj tudta és látta is a szememen hogy nagyon piros stb.. de aztmondta csak biztos azért mert por van benne és hogy otthon is gyakoroljam. De azért gondoltam megkérdezem
2018. aug. 29. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem kifordítva tetted be?


Ha homályosan látsz vele miután otthon is megpróbáltad, mindenképp menj vissza az üzletbe. Az rendben, hogy szúr kicsit mert hozzá kell szokni esetleg, de látni akkor is kéne vele, és fura hogy csak így lazán hazaküldtek téged, mikor szóltál hogy tulajdonképpen nem látsz élesen vele.

2018. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is furcsáltam és nem értek hozzá de gondolom lejárt a fogadási idő. Még itthon nem próbáltam, majd reggel mert nagyon kikészítette a szemem. Az a baj hogyha nem jó akkor is nagyon sok ideig nem fogok tudni bemenni mert kollégiumba fogok menni. Mindenkinek köszönöm a segítséget
2018. aug. 29. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!