Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A lézeres szemműtét segítene?

Solo66 kérdése:

A lézeres szemműtét segítene?

Figyelt kérdés
21 éves grafikus vagyok tehát a munkám az hogy a gép előtt ülök napi 8 órát van hogy még otthon is. Kiskorom óta kell szemüveg. Legutóbbi szemvizsgálatom eredménye - Bal szem: -4 Jobb szem: -1,5. Ez volt kb egy olyan 2-3 éve. Azóta érzem hogy megint romlott. Szerintetek egy lézeres szemműtét megtudná állítani ezt a romlást vagy egy életre helyre hozná mindkét szemem? Aggasztó ez az érzés hogy szemüveg nélkül, hunyorgás nélkül konkrétan 30 centin túl semmit nem látok. Nem tudom hogy meddig fog romlani a szemem. Félek. Mit tudnék csinálni, hogy jobb legyen? A szemműtét segítene?
2018. nov. 12. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orvost és beszéld meg vele. Itt senki sem fog neked választ adni arra hogy mi lenne a tuti, csak az orvos..
2018. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos addig nem nyúlnak hozzá, amíg nem áll meg a romlás.

De hallhassad meg ugyanezt inkább egy dokitól is megnyugtatásul.

2018. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lézeres az aktuális dioptriát tünteti el, nem állítja meg a romlást! Ezért fontos, hogy csak akkor legyen megműtve, amikor már nem változik tovább.
2018. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látom, hogy már ismét működött a cenzúra, és törölték a válaszok nagy részét, pedig senki nem használt "illetlen szavakat".

Vajon miért???!

2018. nov. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban úgy sem fog senki érdemi információt mondani. Én a budai szemészeti központban műttettem a szemem, ahol az alkalmassági vizsgálat ingyenes volt, és vagy másfél órát töltöttem ott, nagyon sok géppel megnézték a szemem. Egy próbát szerintem megér, ha van másfél órád, legalább megnézi szakember a szemedet, és fizetned sem kell :D
2019. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!