Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen rosszul látni?

Milyen rosszul látni?

Figyelt kérdés
Mármint milyen szemüveges ként szemüveg nélkül? Milyen az, ha nem látsz jól? (Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de mindig is érdekelt..)

2018. dec. 18. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz.
2018. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit bővebben?
2018. dec. 18. 14:33
 3/8 anonim válasza:

Homályosan látsz.

(én szemüveges vagyok)

2018. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz. Nem látom az élvonalakat, az apró dolgokat, homályos :(
2018. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Drazicc ***** válasza:
100%
Ha fölveszed egy szemüveges szemüvegét akkor pont úgy látsz benne, mint ő anélkül.
2018. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írok regényt,aki nem szemüveges az nem nagyon tudja elképzelni\"átérezni".Tulajdonképpen én szemüveg nélkül az ismerőseimet megsem ismerném,mert mindent elmosódottan látok.


Nézd meg ezt a képet:

[link]

2018. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz és zavaró . Személy szerint szemüveg nélkül 1 méterre sem látok el annál távolabbra meg csak foltokat látok nélküle . Ha van szemüveges ismerősöd akinek azért nem 0.5-ös a szemüvege próbál föl és kb annyit fogsz látni mint mi szemüveg nélkül .
2018. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is az voltam -2 dioptriás,de már megműttetem és már 125 % a látásom,de szemüvegesként ritka szar volt,bár csak 4 évig hordtam azt a szart,de nagyon rossz volt,10 méterről már nem tudtam leolvasni egy rendszámtáblát meg úgy semmit,kivéve ha nem lóbetűvel volt írva.Minden homályos volt mikor levettem,15-20 méterről már az embereket se ismertem fel,de ahogy ez egyik előttem szóló írta,vedd fel egy szemüveges ember szemüvegét.A másik kedvence minden szemüvegesnek,mikor télen a hidegből bemegyünk egy meleg helyre,felbecsülhetetlen :)
2018. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!