Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez? Mintha kettősen...

Mi lehet ez? Mintha kettősen látnék. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egész nap olvastam meg filmet is néztem ennek nem tudom van-e köze hozzá. A legtöbb bizonyos távolságon kívül eső tárgyat úgy látok mintha lenne belőle mégegy, de az kicsit feljebb lenne tolva és halvány. De ha egy kicsit hunyorítok vagy hirtelen nem arra fókuszálok eltűnik. Most vettem észre hogy a bal szemem enyhén bevérzett. Viszont mind2 szememmel látom. A másik szememmel pedig egy kicsit homályosan látok távolra ennek nem tudom van-e köze hozzá. Mi lehet ez? Kicsit para

2019. jan. 2. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Rövidlátó vagy és a mét szemed dioptriáka nem egyforma, menj elmszemészetre
2019. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne kicsit parázz, hanem annyira, hogy menj el sürgősséggel a szemészetre, háziorvoshoz, neurológushoz. Betegség miatt van a kettős látás általában. Ezt ki kell vizsgáltatni.

[link]

2019. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak cylinderes a szemed, semmi komoly. El kell menni megvizsgáltatni.
2019. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!