Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most csináltattam szemüveget,...

SuperTody kérdése:

Most csináltattam szemüveget, tű élesen látok vele, viszont közel torzít?! A laptop monitort Trapéz alakunak látom, ha lenézek akkorát nagyít hogy majd orrabukok! A Ház falát úgy látom mintha olyan ferdére huzták volna fel mint a.

Figyelt kérdés

Elötte volt szemüvegem de csak vezetéshez használtam szinte , az -0,5 volt most elméletileg bemért szemem -0,75 Cilinder -1,25. Próbálgatom használni a szemüveget, azt vettem észre hogy ha becsukom az egyik szememet, akkor viszont rendeltetésének megfelelően teszi a dolgát! Nem torzít, élesen látok! Olvasgattam sok kommentet a neten, nem nagyon hiszek ebben a hozzászokási időben,vagy jó vagy nem szerintem, de szeretném kikérni véleményeteket, hogy ha egyszerre használom mind a 2 szememet miért torzít? Esetlegesen vissza az optikushoz stb?

válaszokat előre is köszönöm!!!!


2018. júl. 4. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Nekem váltásnál mindig kellett 3-4 nap, aztán megszoktam, nem volt fura semmi.
2018. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, az optikus de inkább a szemorvos valószínüleg nem megfelelő értékeket írt fel. Én is jártam igy régebben de elmentem egy másik szemészhez, aki azonnal korrigált s azóta minden rendben. Itt is, mint minden más téren, vannak jók és vannak, enyhén szólva kevésbé jók.
2018. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Adok neki esélyt, hordom 4 napig, de ha ez a "trapéz" alakú derékszögek,(dőlőfal,monitor)nem szűnik meg akkor visszaviszem inkább,hogy kezdjenek vele valamit mert nincs kedvem kidobni az ablakon egy rahedli pénzt. távolra nagyon babán látok csak ezek a közelebbi dolgok amik eléggé irritálóak! De van egy másik kollegám akinek szintén cilinderes szemüvege lett, elötte nemhordott, és neki semmi negatív tapasztalata nemvolt az első perctől fogva.
2018. júl. 6. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert, mert a cilinder nem pont 0°-ban van. Ha leveszik a cilindert, akkor meg duplán fogsz látni mindent. Nem tudsz mit tenni, meg kell szokni vagy használj kontaktlencsét, annál nem érződik a torzulás, mivel közvetlenül ott van a szemeden.
2018. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!