Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Leírnátok, hogy...

Szemüvegesek! Leírnátok, hogy hogyan telne egy napotok, ha nem vennétek fel szemüveget, nem tennétek be lencsét?

Figyelt kérdés

Mennyivel lenne másabb, mintha rajtatok lenne?


Az értelmes válaszokat előre is köszi!



2019. jan. 6. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor kb offon vagyok . Nagyon vacak a látásom szemüveg nélkül bal -6.75 , jobb -6.50 . Amiatt is ügyelek rá , hogy mindig rajtam legyen mert a munkámhoz meg kell a jó látás .
2019. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
82%

A buszig még le tudnék sétálni, de ismerősöknek valószínűleg nem köszönnék, mert nem ismerném meg őket. :D

A busz számát sem ismerném fel, max 2 méterről, ha már beállt a megállóba. Suliban nem látnám a táblát, tehát nehezebb lenne jegyzetelni. Lehet, hogy megbotlanék a lépcsőn. Telefonom kb 15-20 centire kéne tartanom az arcomtól, ha látni akarnám a betűket. futás közben szédülnék, botladoznék. Nem látnám az órát a teremben. Tesin nem látnám az emberek gesztusait, nem venném észre, ha dobni akarják nekem a labdát. Valószínűleg fájna is a fejem, ha egy darabig nem lenne rajtam.

2019. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!