Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Azok akiknek nagyon rossz a...

Azok akiknek nagyon rossz a szemük, strandra hogy mennek?

Figyelt kérdés

Szóval szemüveg vagy kontaklencse nelkül kb az orrom hegyéig sem látok

Ti hogy oldjátok meg? Vagy erre nincs megoldás? Esetleg létezik olyan lencse amit akár vízben is tudok hordani bármilyen kockázat nélkül?



2019. jan. 27. 02:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én napi lencsével szoktam menni. Csak azért ne nagyon úszkálj víz alatt, max, ha jól becsukod a szemed.
2019. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én simán szemüvegbe szoktam menni
2019. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rajtam marad a szemüveg. Nincs vele semmi gond. Ha vizes lesz, legfeljebb megtörlöm.

De én is vízben vagyok igazán elememben. Így olykor leveszem a szemüvegem, a medence szélére teszem, aztán jó nagy levegő, le a víz alá, lábakat ki a magasba, kézenállás bemutató, ah, ezt szeretem!

2019. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 éve van kontaktlencsém, amióta van, azóta abban strandolok fűrdőzök , ugrálok a vízben, úszok. Szóval totál belement a szemembe állandóan a víz, ami lássuk be tele van bacival, klórral. Szerintem hatalmas szerencsém van hogy eddig nem volt ebből problémám, de egyre több cikket olvasok meg csak tisztában vagyok vele, hogy ez így veszélyes, bármikor el lehet kapni valami fertőzést. Úgyhogy , megfogadtam, hogy mostmár szemüvegbe megyek, nem érdekel már hogy "csúnyít" a szemüveg.
2019. jan. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!