Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék strandra járni, de...

Szeretnék strandra járni, de nagyon rossz, hogy mindig az van a szemem előtt, mindenki más megbotránkozik a soványságom előtt. Mit tegyek, mire gondoljak, mi a megoldás, hogy jólérezzem magam a strandon?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok, de szerencsére nem annyira, mint egy anorexiás (mondjuk közelítek hozzá). Az egyetlen olyan dolog, ami talán eltereli a figyelmet a soványságomról, az az arcom - helyes arcú srác vagyok. Még is, elegem van a soványságomból, és elkezdtem kondizni, jóllehet ennek semmi jele - tehát tudom, hogy a sok közül, egy, a kondizás is megoldás.
2009. júl. 23. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen, de csak akkor ha eszel! Mert ha kondizol és nem eszel akkor csak fogysz lefelé!!! Egyél sok sok tápláló kaját, szénhidrátot (ami a kenyérbe van) MÉZET...

Én is így voltam vele de ezt a történetet már nem szeretném elmesélni...

13 éves koromban nyáron lefogytam. 150 cm. voltam és 26 kg. Bekerültem kórházba is, ahol elkaptam egy vírust, és nem híztam. 1 évvel később, 14 éves koromban, nyáron már sokat javultam, de még mindig nem volt semmi..161cm voltam és 40 kg. Még most is vékony vagyok, de má nem annyira feltűnően, mint 13 éves koromba voltam a 26 kilómmal..

2009. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélned kellene egy dietetikussal, ő biztos összeállítana egy hízókúrát. Az edzéseknek pedig talán még lassabban alakul ki a látható eredménye, amikor nem fogyni, hanem izmot növelni szeretne valaki. Tudom, hogy nem nagy vigasz, de én sok olyan férfit ismerek aki egészen 25-35éves koráig kifejezetten sovány volt, aztán elkezdett "megemberesedni". A férjem pl. 172cm-hez 56-58kg volt, aztán kb. 25 éves korától kezdett 65kg felé közeledni. Amióta házasok vagyunk, elérte a 82kg-ot...

Sok kitartást a hízáshoz és az edzéshez!

2009. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy mint amikor fogyni és nem izmot növelni. bocsi
2009. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Folosleges, kifejezetten szenhidrattal tomnod magad, igyal protein turmixot, az edzes hatasa is jobban fog latszani. Kerd meg a konditeremben a teremedzot,h segitsen neked osszeallitani egy edzestervet.
2009. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, jól esnek! :)) Köszönöm!
2009. júl. 23. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem túlságosan aggódsz, nyugodtan menj el strandra, senki nem fog téged nézni.

Én inkább kövér vagyok(ráadásul lány), mégis elmentem. 1 ember se szólt semmit, azt se vettem észre, hogy bárki megbámult volna. Pedig én még elég feltűnő is vagyok ráadásul, nem bírok nyugton maradni. Szóval a feltűnősködés garantált :D mégse érdekeltem senkit.

+ sok a külföldi, úgyse értem mit mondanak :)))))


A konditeremben kérdezd meg az edzőt, hogy mit ajánl neked. Én úgy tudom a fehérje nagyon fontos, van aki sok rizst és csirkehúst eszik és zöldségeket.

Az viszont biztos, hogy csokit és ilyesmiket nem szabad enni, mert azzal csak ártasz magadnak. És nem is tartós megoldás.


Háziorvos, dietetikus biztosan tud segíteni. De a házipatika oldalain is láttam múltkor hízókúrás recepteket. Bár én nem olvastam el, nem tudom jók-e.


Az edzés, sport nagyon jó ötlet. Különben nem baj, ha vékony vagy majd kicsit izmosodsz és pont jó lesz. Különben hány éves vagy? Lehet még változni fog a tested egyébként is.

2009. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki h vékony vagy:)Én is szeretnék 40 kilós lenni:|Most 170 cm vagyok és 53 kf):):):):
2009. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi kg:D
2009. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

17/f


179 Magas vagyok 50kg kb 1 hónapja gyúrok és semmi fogyás sőt híztam 60kgt és Eléggé látszikmár az edzés eredményesemmi koxot nemszedtem simán natural kondiztam heti 2x

2010. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vagyis 60kg re
2010. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!