Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egre nezve foltokat es...

Paluska Peter kérdése:

Az egre nezve foltokat es csillogast latok. A foltokat mar megszoktam de ez a csillogas nagyon zavar. Nagyon apro csillamlo fenyecskek Sotetben ugy latom mint amikor rossz a tv Szemeszeten voltam es mindent rendben talaltak Vannak ezzel masok is igy?

Figyelt kérdés

Baratnommel sokat beszelgetek ezekrol a kis csillogo foltokrol. Azt allitja o is latja ha az egre nez..vagy valami fenyesre,pl: feher papirlap, telen a hoban,stb...azt mondja nagyon sokszor latja ezeket akar ha az egre nez is. Csak nem foglalkozik ezzel.

Uvegtesi humalyokat is lat de csak nagyon ritkan, foleg amikor faradt. En akar ha a mobilom nezem a kepernyot akkor is latom a nagyon apro csillogast. Sajnos sotetben is zavaro. Vannak ezzel igy masok is ? :)


2019. febr. 11. 17:07
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Nem tudom nézed-e még a kérdést, azóta javult a helyzet?

Jobban vagy?

Sajnos nekem is kb 1 hónapja van ez, egyik napról a másikra megjelent kb 10 üvegtesti homály, aztán mivel nagyon zavart sokat foglalkoztam vele, arra lettem figyelmes hogy ha az eget bámulom csillog, mint pl a hó télen. Nagyon zavaró és ijesztő is. Az üvegtesti homályokkal megyek szemészetre nemsokára, viszont ez a csillogás nem hiszem, hogy szemprobléma lenne. Hogy őszinte legyek egy kicsit félek neurológushoz menni ezzel, de ha nem múlik lehet muszáj lesz, hogy megnyugodjak. :(

2022. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy megvannak. Ha megfeledkezek róla észre sem veszem. Én is látom a kis csillogókat is, ha az égre nézek. Amúgy a fényhatások hol tompitják, hol erősítitik ezt a zavaró jelenséget.

Neurologiától szerintem nem kell tartani. De nekem nincs időm ezzel rohangálni orvosokhoz, nem tudnak ezek semmit. Itt minden kőkorszaki. C-vitamin. .. Persze....

Arcüreg vagy orrmelléküreg gyulladásod nem volt? Én emlékszem, hogy nekem volt mielőtt anno ez az egész látászavar kezdődött volna, de meggyógyult. Lehet, maradt utána valami és ott a szem körül nem tudnak azóta azok a területek "tisztulni" . De orvos csak hümmögött, azt mondta szerinte nincs összefüggés. Még anno voltam röntgenen a melléküregek miatt de tényleg nem találtak semmit. Fura...

2022. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!