Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már a 3. Dobozzal szedem a...

Már a 3. Dobozzal szedem a rexetin 20mg nevű gyógyszert reggeli 1 szemmel eddig 2 hónapig mondhatni minden rendben volt javult az állapotom stb. De most már 3. Napja álmos fáradt vagyok rossz közérzet és hasi fájdalom?

Figyelt kérdés
A hasi fájdalmat ahoz tudnám hasonlítani mint mikor fel van puffadva az ember vagy mikor gyomorrontása van mi lehet a probléma?

2018. febr. 5. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi köze sincs a gyógyszerhez, mert a mellékhatások már az 1. napokban kijöttek volna.
2018. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ez nem a gyógyszertől van.

Nekem például teljesen rendbetette az emésztésem.


Máson gondolkodtál, h mi lehet a gyógyszeren kívüli ok?


Kevés mozgás, időváltozás, stb?? Sajnos a gyógyszer mellett is előjöhetnek időnként problémák, de 3 nap még nem vészes. Azt mondják, hogy ha 2 hétig fennáll az állapotban rosszabbodás, akkor van baj.


Ha tovább fennáll ez, érdemes megkérdezned az orvosod, hogy az álmosságot nem-e okozhatja az adag, tehát lehet hogy már elég lenne a fele, de ehhez kérd ki a véleményét.

2018. febr. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 7 napig erőltettem az SSRI-t iszonyú melléhatások mellett. Nem szoktam meg, gyomohurut lett a vége. 2 hónap után még most is nyögöm.
2021. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!