Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kedves Szemüvegesek! Voltatok...

Kedves Szemüvegesek! Voltatok már olyan helyzetben, hogy lakáson belül elhagytátok a szemüveget?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, soha.
2019. febr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még ha akarnám,se tudnám elhagyni,mert ha leveszem,akkor kartávolságra teszem magam mellé,hogy érjem el mindenképpen.
2019. febr. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Előfordul, de 10 percen belül mindig meglesz. Leteszem valahova sminkeléskor, elfelejtem hova, látni meg nem látom merre lehet.
2019. febr. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott lenni ilyen, leteszem valahova ès elfelejtem hova tettem. Mikor nekiàllok keresni akkor mindig röhögök magamon mert szemüveg nèlkül ùgy hogy alig làtok nem valami egyszerű a szemüvegkeresès :D
2019. márc. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szutter Richard válasza:

Nem látom a kérdést, mert elhagytam a szemüvegem! :D


Ez milyen kérdés amúgy? Mit szeretne a kérdező ebből megtudni...?

2019. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán, hogy más is szokott-e úgy járni, mint ő. Vagy nem érti, hogy történhet ilyen a családtagjával.

Én néha elvesztem. Ha nagyon fáradt vagyok, mikor lefekszem, előfordul, hogy félálomban nem a megszokott helyre rakom le. Akkor aztán tapogatózhatok, vagy riasztom a családomat.... -4 és fél dioptria, vékony keret, számomra kartávolságból már szinte láthatatlan.

2019. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Houseboy69 válasza:
Igazabol van egy amit meg most is neha nekiallok keresni, de isten se tudja hogy hova a francba tettem 😅😅😅😅😅
2019. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!