Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki tud segíteni tanácsot...

Valaki tud segíteni tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy nagyon gyorsan romlik a szemem amióta programozok, kb egy éve. Most kértem időpontot a szemészetre, és július közepére adtak. De igazából ott sem segítenek, csak megmondják, h milyen a szemem. Valaki tudna tanácsot adni, hogy hogy lehetne megállítani a romlást? Nem szeretnék ezért munkát váltani, de megvakulni sem. Hónapról hónapra érzem, hogy mindig rosszabb. És még csak 23 éves vagyok.

2019. ápr. 30. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Optikába menj, ott megvizsgálnak (pár helyen) és kérni kell olyan védőt a szemüvegbe, amely véd a képernyő erős fénye ellen.

Ja és vedd lejjebb a fényerőt

2019. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Néz utána a jutubon: szemtorna, semmasszázs.
2019. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A képernyövel dolgozás megerölteti a szemet, kezdj e A-vitamint szedni, akkor megszünik a szem romlása!
2019. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább elmennék magán szemészetre biztos nem várnék ennyi időt hogy sorra kerüljek."A" vitamin meg receptkoteles.
2019. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gyorsan romlik, akkor jobb ha megnézi szemorvos.
2019. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az A-vitamin nem receptköteles, és több éve anßelkül veszem a gyógyszertárban vagy a DM-ben. És nekem szemorvos ajánlotta.
2019. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
48%

Kinek szeretnél tanácsot adni?

Hogyan tudunk benne segíteni?

2019. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Elmegyek magánszemészhez, szerintem az lesz a legjobb.
2019. máj. 1. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod!?
2019. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemorvoshoz menj, ne csak optikai üzletbe, mert a gyors romlásnak alapos vizsgálatot indokol. A férjem 25 éve programozó, napi 8 órát, vagy többet ül a gép előtt, de nem romlik a szeme. Diákkora óta rövidlátó, de ugyanazt a dioptriát hordta az utolsó 20 évben. Jelentősebb változást az időskori távollátás hozott, most már olvasószemüveg is kell neki. DE ez a nagyszüleink korosztályát is érintette, akik egyáltalán nem számítógépeztek.
2019. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!