Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kissebb felnőtt kereteket hol...

Kissebb felnőtt kereteket hol tudok venni? (Budapest)

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok de elég alacsony, következésképpen kicsi szemüveg kell, a mostani is az. De eddig soha nem volt egy normális keretem most végre szeretnék egy márkásabbat ami tartós és szép divatos.

Nos nézegettem és nyilván sok tetszik meg volt több tucat optikába de nem találtam egyszer sem (!) méretemben, legalábbis olyat nem ami kell, mert ilyen nagyon gyerek tűz piros a szárán grafiti firkák voltak de nagyon szánalmas és nem nekem való...

Vannak valami megbízható, márkásabb keretek valahol? Olyan 46-48 körüli kell és a szár pedig olyan 120 cm. De ezt már a világ összes helyére beírtam és nem adott ki semmit... Annyira tényleg nincsenk nagy elvárásaim, legyen a méretemben lehetőleg fekete és műanyag legyen és ne ezzel az állíthatós orrnyereggel hanem fix (mert most állítható és idegesít)

Esetleg tudnátok segíteni? Budapesti vagyok és tényleg sok helyen voltam és elég sürgős lenne de nem tudom már hova menni...



2019. jún. 15. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pl jó lehet, van 46 és 48-as méret is belőle, több üzlet is van.

[link]


A szára pedig mivel műanyag, hajlítható, vágható, csiszolható.


Jó keresgélést!

2019. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hűha, ez egész jónak tűnik köszönöm szépen :)

Amúgy ez a szár dolog igaz? Vágható? Én erről nem hallottam, direkt meg is kérdeztem valamelyik optikában ezt mert mondtam kb mind hosszú és azt mondta csak hajlítani lehet de vágni nem... És ugye hajlítani sem akármeddig hanem ameddig szép pl fülem alá már nem :D Ez jó lenne meg megoldás lenne :O

Ugyan olyan szép lesz a vége vagy nagyon feltűnő és csúnyácska?

2019. jún. 15. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
120 cmes szár?
2019. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudnak rövidíteni a száron is, de a kisebb kereteknek alapból rövidebb a szaruk is.

Illetve a szemüveg közepén is tudnak hajlítani, hogy jobban felfeküdjön az arcodra, ezáltal keskenyebb is lesz pár milliméterrel.

Amit linkeltem, ott mindent meg tudnak csinálni, menj el, semmit nem veszíthetsz!

2019. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan a szár, ezt úgy szokták mérni, hogy lerakják a szemüveget és az elejétől a szár végéig. De valahol meg igen csak a szár és nekem olyan 120 mm (!) től van. Igen az nem centi.

Az a bolt akkor ennyire jó? Hmm akkor meglátogatom. A lencséik is jók? Vagy itt csak a keret választél nagy?

2019. jún. 15. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Van többféle lencse, ha elmész, segítenek választani. De annak sincs akadálya, hogy csak a keretet vedd meg náluk.
2019. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!