Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét nyáron?

FlowerpotB kérdése:

Lézeres szemműtét nyáron?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt olvastam, hogy nyáron is lehet lézeres szemműtétet csináltatni. Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

2019. jún. 17. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá az évszaknak. Sőt, akár éjjel is lehet.
2019. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 agibaba101 válasza:

Szia!

Nekem most volt nyár elején a műtétem, minden rendben volt, szuper a szemem, hordom a napszemüveget, mert azt mondták az egy hónapig fontos.

Ezt a weboldalt ajánlották a klinikán, hogy olvassam végig, mert itt mindent leírnak, amit érdemes tudni a nyári műtétekről. Én próbálom betartani, amit itt írnak és igazából nem is esik nehezemre, nem plusz kényelmetlenség. Én amúgy is hordtam régen mindig napszemüveget, csak kellemetlen volt, mindig cserélgetni, ha bementem valahova, most már nem kell:) Remélem segítettem, ne bizonytalankodj, vágja bele, ha most van időd rá.

[link]

2019. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem hat éve volt a szemműtétem, 2013.08.13.-án, nekem ilyen nem rémlik,hogy a nyarat nem ajánlották, bármikor lehet. :) Azóta is tökéletesen látok, pontosabban kb -8as szemem volt,és -1esre tudták feljavítani, de ehhez szerencsére már nem kell szemüveg, szép élesen látok. :D :) Én a Focus Medical-nál voltam, Nyíregyházáról utazgattam fel mindig Budapestre, de nekem nagyon megérte. :) Szimpatikusak voltak,mindent elmondtak,kedvesek,barátságosak voltak. Nagyon alaposan megvizsgáltak, a műtét napján is megint megvizsgáltak,és nekem egyáltalán nem fájt a műtét,meg utána se. :)
2019. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!