Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kb. Fél oraig a kontaktlencsem...

Kb. Fél oraig a kontaktlencsem folyadek nelkul volt tokban. Mar latszik hogy kezdett deformalodni, kiszáradni. Holnap betehetem a szemembe?

Figyelt kérdés

Egyszer jartam így, csak akkor kb 2 oraig felejtettem el racsopogtetni, beaztatni folyadekba. Kiszaradt, tokre eldeformalodott a szele beraktam es szurta a szemem.

Gondolom ennyi ido alatt kiszaradt.


Fel ora utan meg " mentheto" a helyzet, vagy inkabb ne kockaztassam es be se tehyem a szemembe?

Az a baj hogy jobb oldali lencsebol mar csak 1 dbom van.

Havi lencsek.


Most beaztattam.

( veletlen ott felejtettem a polcon, mert a tuzhelyen vizet forraltam es azt kellett lekapcsolni

majd elkezdtem a konyhaba remdet rakni es ott felejtettem a polcon folyadek nelkul.. )


25l


2019. júl. 9. 02:50
 1/1 anonim válasza:

Ha látod hogy elkezdett már kiszáradni, kemény érdes a széle tapintásra, be ne rakd. Hogy nem fájt amikor így használtad? Én egyszer egész éjszaka folyadék nélkül felejtettem,de a tető rá volt csavarva, és kutya baja nem volt, nem tudott kiszáradni. Persze mielőtt beraktam, beáztattam, de az tényleg csak 1 vagy 2 percre volt.



Tehát tökmindegy mik a körülmények, de elkezd deformálódni/száraz = ne tedd be, tilos!


Normális, puha, csúszós, (tiszta) = használható

2019. júl. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!