Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szem. Mutet Angliaban...

Lézeres szem. Mutet Angliaban lockazatos?

Figyelt kérdés
Szemmuteten gondolkodom. Angliaban elek de nincs tul Jo tapasztalatom az itteni orvosi ellatasal. Tuttomal ketfalyta lézeres eljarast alkalmaznak lasik as lasek a Lasik eljarast szeretnem mert draga b ezert gondolom az jobb mint az utobbi.
2019. júl. 12. 05:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Jót nevettem, köszönöm! Lézeres szem. Műtét Angliában. Ez így elég keményen hangzik. Persze tudom, hogy az átozott okostelefon műve ez.
2019. júl. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan jó ott is. De ha tartasz tőle, akkor miért nem műtétted meg itthon?

A budai szemészeti klinikán pl 3 nap alatt lezavarható. 1.nap alkalmassági, 2.nap műtét 3.nap kontroll

Utána még lesz kontroll, de Angliából fillérekért haza tudsz repülni, akár 1 napra is.

2019. júl. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Perfektül, pöpecül tudsz angolul?
2019. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!