Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható a netpanel?

Megbízható a netpanel?

Figyelt kérdés

mármint úgy értem hogy tényleg sorsolnak és lehet nyerni?

nem csak átverés?


2019. júl. 26. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy ideje tagjuk vagyok, de még nem nyertem semmit, viszont a pontjaimat kikértem utalványba, és azt 1 héten belül postázták.
2019. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülye kérdés,nem kéne bántani miatta,szóval a netpanelnek kéne a címem (gondolok pontosan utca h.sz. stb) az azért kell,hogy a jutalmakat illetve a nyereményeket kipostázzák számomra? Bocsi most csinálok\csinálnék ilyet elsőnek...
2019. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem muszály házhoz...

Mondd meg nekik, hogy legyen postán maradó, és akkor megadod a hozzád legközelebb lévő posta nevét/címét , majd ha kaptad az sms-t/emailt akkor szépen elballagsz a postára, átveszed és boldog lehetsz, hogy nyertél!

Amúgy gratulálok! Használd egészséggel

2019. nov. 16. 22:23
 4/8 anonim válasza:
100%
nekem az vált be, hogy megadom a címem és általában 10 ezer Ft vagy többet váltok be (utalvány, TESCO), így eddig a GLS hozta házhoz, egy ideje ez van. Mondjuk én otthon dolgozom,szóval kinek mi a kényelmes. megkaptam eddig amit kellett. szerintem rendben van.
2023. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 rizsaa válasza:
100%
Kedes utolsó ! Megéri el kezdeni ? Egyszerű csinálni ?
2023. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megéri csinálni igen. Egyszerű. Tanács:inkább utalvány mint nyeremény. Az utalvány fix. Nyeremény meg vagy bejön vagy nem.
2023. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rizsaa válasza:
100%
S csak simán regisztrálok és ennyi ?
2023. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Várni kell utána a kérdőívet. Üzibe segítek ha valmi baj van.
2023. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!