Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mièrt nem sikerül semmi sem?

Mièrt nem sikerül semmi sem?

Figyelt kérdés

Annzi mindent akaftam az èletbdn, de mègsem sikerült elèrnem, ez mièrt van ìgy?

Olyan egyszerű dolgokra gondolok, mint egy trapèz nadràg, egy baràt, baràtnő talàlàsa, egy jó munkahely talàlàsa, ès főleg az ötleteim megvalósítàsa!!?


2019. júl. 30. 06:16
 1/3 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
63%
Úgy beszélsz, mintha 70 lennél. Nem megy minden elsőre, nyugi, van még időd.
2019. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel én is így vagyok, tömörüljünk klubba!
2019. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2*Sü ***** válasza:
63%

Valószínű a kitartás hiányzik. Edisonnak, mire feltalált egy használható izzót, addig több ezer sikertelen kísérlete volt. Edison nem mondta a harmadik sikertelen kísérlet után, hogy „nekem semmi nem sikerül, semmit nem sikerült elérnem”, hanem folytatta tovább a munkát. Persze van az a mennyiségű kudarc, amikor fel kell mérni, hogy vajon valóban jó célt tűztünk-e ki magunk elé, van-e realitása a cél elérésének, de ha az ember azt látja, hogy bár nem érte el a célt, de halad, akkor folytatnia érdemes, nem feladnia.


Valami nem sikerült? Vond le belőle a tanulságokat, keresd, hogy mit rontottál el, miben hibáztál, és javítsd magadban a hibát, próbáld máshogy.


Barátokra, társra vágysz? Tegyél érte. Keress közösségben űzhető hobbikat, elfoglaltságokat. Eleve egy adott ügy mentén kialakuló közösség erős céltudatosságot ad, és nem mellesleg terepet is arra, hogy új embereket ismerj meg.

2019. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!