Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most ez mièrt van?

Most ez mièrt van?

Figyelt kérdés

Az a problèma, hogy nem tudom hova tenni azt hogy belèm senki se szerelmes. Nem is tetszem egy lánynak se. de Már hosszú idők óta. Nagyon sokat gondolok erre, ès már fáj. Probálkoztam badoon meg hasonló társkereső oldalon de semmi. Vagy nem irnak vissza, vagy ha irnak akkor is csak "jol, aha. Kosz, ok" kèrdezni csak èn tudok. Na mindegy nem ez a lènyeg hanem hogy valóságba se sikerül.

Nem èrtem ezt. Ilyenkor mit lehet tenni? Mással is van ilyen?



#barátnő #magány #szingli #semmi se sikerül
2018. júl. 30. 21:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi 23/f kifelejtettem.
2018. júl. 30. 21:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Huh, kicsit mintha engem írtál volna le:D én se vagyok valami magabiztos macsó srác. Bár én nem próbálkoztam sehol csak tapasztalom hogy senki se közelít felém és senki se szerelmes belém. Nyílván nem esik jól de ha egyszer valami ad egy esélyt akkor tuti máshogy fogja gondolni. Kitartást neked! Nem lehet mit tenni majd jön!
2018. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj előző vagyok, nem tudom lényeges-e de te is írtál 18/F
2018. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!