Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha az adásvételi...

Mi a teendő, ha az adásvételi szerződésből a vevő nem hagyott nekem egy példányt sem?

Figyelt kérdés

Eladásra került az öreg roncsautó a portánkról.

Én sajnos nem voltam jelen az adásvételkor, és a családtagok, akiket pedig megbíztam, hogy járjanak el az ügyben helyettem, nem kérték el a vevőtől át adásvételi szerződés ránk eső példányait. A vevő az autóroncsot elszállította, de egy hét leforgása alatt nem jutatta el hozzám, csak halasztja a dolgot. Mivel fel sem merült bennem, hogy ilyet tesz, a nevét, és semmilyen adatot nem mentettem le vele kapcsolatban, egyedül a telefonszáma van meg, ami a felesége nevén van.

Mit tehetek az üggyel kapcsolatban, hogy az autó a nevemről le kerüljön? Kihez és milyen formában fordulatok ilyenkor segítségül?



2019. aug. 2. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod, közlöd vele, hogyha x napon belül nem kapod meg, akkor mész a rendőrségre.
2019. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ember nincs a földön, aki ezt a marhaságot elhiszi......
2019. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Marhaság, vagy nem, sajnos ez ebbe a helyzetbe kerültem.

Mindenesetre köszönöm a gyors válaszokat.


A telefonszám alapján lekértem a tulajdonost, így tudom az ő nevét, és címét.

Elegendő lehet ez, hogy a rendőrségen bejelentsem ?

Illetve válaszoljatok nekem kérlek, hogy ha bemegyek a rendőrségre az üggyel kapcsolatban, mit mondjak nekik, hogy bár komolytalannak tűnik az ügy, de foglalkozzanak vele normálisan?


A válaszokat előre is köszönöm!

2019. aug. 6. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!