Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólyatábor? Igen? Nem?

Gólyatábor? Igen? Nem?

Figyelt kérdés
Felvételt nyertem egyetemre és közeleg a gólyatábor, méginkább a jelentkezési határidő. Már napok óta azon gondolkozom, hogy megéri-e a gólyatábor?! Őszintén félek a feladatok jellegétől, nem sok jót olvastam róluk. Nem is vagyok az a leiszom magam a sárgaföldig típus, se az a magamutogatós. A másik pedig az, hogy az ár is elég húzós. Ez egy karnak a gólyatábora lesz, a szakomnak lesz egy külön gt féleség. Szerintetek?

2019. aug. 2. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Igen
2019. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik iskola ez, hogy külön van tábor karnak és szaknak?

A szervezők mindenféle emberre fel vannak készülve, nem is kötelezőek a dolgok. Meg hát hol olvastál róluk? Más világ volt 10-15 éve, sok minden "hagyomány" belefért.

2019. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindenképpen menj el! :) Én kb ugyanígy tartottam a gólyatáboromtól (Mert a középsulis egy nagy szar volt)

Nem kötelező semmi se a gt-ben, nem erőltetnek rád semmit, lesznek ugyanúgy kevésbé ivós hallgatók is a szakodon, csoportodban, ne izgulj :))) megéri tényleg!

2019. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsó vagyok; mondjuk a mienk elég olcsó volt (olyan is volt a szállás meg az étkezés) de nagyon hangulatos volt szoci szállóban aludni és 3 éjszakát ki lehet bírni :) ha nagyon drága viszont, akkor érdemes mérlegelni.
2019. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!