Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek milyen a suli, munka...

Nektek milyen a suli, munka előtti reggeli rutinotok? Hánykor keltek, indultok el otthonról?

Figyelt kérdés
Próbálok kialakítani egy rutint, de nem sikerül...Gyűjtöm az ötleteket ;D

2019. aug. 4. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

6kor kelek. Első lépésként kiengedem a nyuszim, aki éjszaka ketrecben van. Utána kávét csinálok, leülök és megiszom. Közben felébredek, merengek kicsit, átgondolom mit fogok felvenni, a napi tennivalókat, időnként ránézek a netre a telefonomon (ezt igyekszem kihagyni, mert nagyon el lehet vele tölteni az időt), megsimogatom a nyulat, kicsit beszélgetek neki. Ez fél óra, nekem kell ennyi, hogy magamhoz térjek.

Fél hétkor a nyúlnak reggeli, beágyazok, kivasalom a ruhám ha kell, felöltözök, mosakodás, haj, smink. Hétkor indulok munkába.

2019. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

7 órakor kelek.

Első, hogy adok friss vízet a cicának, adok enni neki. Elkészítem a kásámat. Majd elmegyek zuhanyozni ami pár perc. Megeszem a reggelimet, elmegyek fogat mosni, és fél 8-kor indulok a munkahelyemre. Fél óra gyaloglással be is érek.

Én nőként nem szeretek korán kelni, és pepecselni, így gyorsan elkészülők. Férjemnek, felnőtt még nálam lakó fiamnak előző este készítem el mindig a reggelijüket, így reggel azzal sem kell foglalkoznom.( ők amúgy korábban indulnak mint én)

2019. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
4-kor kelek, megmosakszom, főzök egy kávét, míg az lejön, felöltözöm, parfüm, dezodor, meg minden.. utána egy kávé, közben rádiót hallgatok, megnézem a facebookot, majd fogmosás, és indulok nyitni a boltot 5-re
2019. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 5re jártam dolgozni, 4kor felkeltem, wc, fogmosás fésülködés egy kis smink, öltözés, indulás. 20 perc alatt el tudok készülni, nem kávézok, nem zuhanyzok reggel csak este.
2019. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ 😊
2019. aug. 9. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!