Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elfelejtem mostanában...

Ha elfelejtem mostanában lehúzni a wc-t az gáz?

Figyelt kérdés
Év tizedekig nem volt ebből gond otthon. Most megváltozott környezetbe kerültem, férjhez mentem. Itt nem úgy van a lehúzó mint otthon. Otthon lóg, itt meg oldlt van és emiatt elfelejtem lehúzni. :D

#WC #emlékezetkiesés #mellbevágóprobléma
2019. aug. 5. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, inkább szánalmas és undorító, hogy felnőtt létedre nem vagy képes lehúzni a wc-t. Férjhez mentél, de annyi eszed nincs, hogy megtanuld lehúzni a wc-t. 👏

Jártál már étteremben, moziban, boltban, vendégségben vagy más helyen mosdóban? Ott is ott hagytad, amit produkáltál?🤔

2019. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig lesz a férjed :DDD
2019. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy felejted el? Ha beléd van rögzülve a mozdulat, hogy miután felállsz a vécéről és felnyúlsz a zsinórért, akkor az új helyen is biztos felnyúlsz rutinból, majd rájössz hogy nem ott van. Eddig életszerű az eset. De utána miért vonnád meg a vállad és hagyod el a helyiséget? Ha tudod, hogy nem ott van a lehúzó, akkor azt is tudnod kell hogy előtte 3 másodperccel le akartad húzni a vécét.

Még csak nem is hihető, hogy van ilyen, hiszen te nem a lehúzás szükségét felejted el, hanem hogy hol van a lehúzó helye. Ha rájössz, hogy hibáztál, nyilván korrigálod és lehúzod oldalt, nem kimész.

2019. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Borzasztó vagy és még ki is írod, nem szégyelled magad.
2019. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáz bizony, méghozzá büdös😀
2019. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem a férjed fejét, mikor meglátja, hogy a szeretett felesége mekkorát kulázott, összefosta vagy összevérezte menstruáció által a wc-t...😫
2019. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a kullancsot hagyom ott, csak a kis dolgot :D
2019. aug. 5. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is eléggé nagy szégyen...
2019. aug. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!