Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miket olvastok mostanában?

Ti miket olvastok mostanában?

Figyelt kérdés

Eléggé kifogytam a könyvekből és kíváncsi vagyok ti mit szoktatok mostanában olvasni, mit ajánlotok vagy melyik könyv volt nektek csalódás. Válaszokat előre is köszönöm <3

Amiket én olvastam:

Leiner Laura-Szent Johanna Gimi 1-9

Leiner Laura-Bexi sorozat

Miután

Rebecca Donovan - Elakadó Lélegzet

B.M. Grapes -Jóslatok Hálójában

Luxen sorozat 1.része- Obsidian


Amit elkezdtem és nem tetszett annyira:

Papp Dóra - Tükör lelkek

Lauren Kate- Unforgiven



2019. júl. 1. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Azok alapján amiket leírtál, még ajánlanám szintén Leiner Laurától a Bábel című könyvet. Szerintem még az is egy elég pörgős és vicces regénye, habár a szerelmi száltól (az SZJG-hez hasonlóan) abban is a hajamat téptem, annyira rossz üzenetet közvetít.

Valamint nem tudom, hogy a krimikkel hogy állsz, de szerintem amivel még érdemes lenne megpróbálkoznod, azok Arthur Conan Doyle eredeti Sherhlock Holmes novelláskötetei. Nem mai darabok ugyan, de még ma is teljesen élvezhetőek és megállják a helyüket.

2019. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2019. júl. 1. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Jean Webster: Nyakigláb ​Apó

John Flanagan: Gorlan ​romjai

Rachel Hartman: Seraphina

Diana Wynne Jones: A ​vándorló palota

2019. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahol a szivárvány véget ér (angolul Love, Rosie) fantasztikus regény, csak ajánlani tudom! Nekem ez az egyik kedvenc könyvem.
2021. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!