Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem fizetnek ki?

Beni1990 kérdése:

Mit tegyek ha nem fizetnek ki?

Figyelt kérdés
Vagyonőrként dolgoztam egy bizonyos Zemplén sec. cégnél. 3 hét alatt nem kaptam szerződést, de állítólag be voltam jelentve. Felmondtam, de azt mondják hogy nem fizetik ki nekem a napjaim, mert az betanuló idő volt. 10.én lenne fizetés, most annyit kiharcoltam hogy jó akkor adjam le a számla számom és majd utalják a pénzt de előtte minden féle képpen vigyem be a ruhát, nem vagyok biztos benne hogy utalni fogják, itt van nálam a munka ruházatuk, így tudom igazolni hogy a cégnél dolgoztam, kamera felvétel is van róla hogy dolgoztam, a kérdésem az hogy, elég ha írok egy levelet a munka ügyi bíróságnak, vagy be kell menjek hogy jegyzőkönyvet írjanak ?

2019. aug. 5. 16:49
 1/6 anonim válasza:
100%

Ha van szerződésed, hogy alkalmazott vagy akkor feljelentheted őket.

Ha nincs, akkor azért mert feketén munkáltat

2019. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
Ha nem írtál alá szerződest nincs példányod semmi munkaszerződésről biztos hogy nem voltál bejelentve. Fizetésre kevés az esély max ha meg tudod óket ilyeszteni feljelentéssel akkor kaphatsz
2019. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mondd el nekik ha nem fizetnek, a munkaügyi kamarában teszel feljelentést ellenük. Mindenhogy ők kefélnek rá
2019. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Össze-vissza írogattok, mindenre adtok választ csak arra nem amit kérdeztem..
2019. aug. 6. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy bejelentve. Könnyen mondják nem fizetik ki a munkabért, mert jól tudják jogilag semmit nem tudsz ellene tenni. Munkaügyi bíróságon sor kerülne a tárgyalásra addigra a kamerafelvételeket, és minden bizonyítékot törölni fognak.


1. Ez a 3 hét őrködés most tanulópénz volt.

2. Zemplén sec. cég irodájába bemenni, ha nincs pénz, akkor át kell rendezni az irodát (nem az első eset, amikor egy vagyonvédelmi cég irodafelszerelését kidobja a zárt ablakon keresztül, ügyvezető igazgatónak indítás képpen 2-őt belevernek a fejébe).

2019. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálam van a munka ruha. Azzal csak igazolhatom hogy náluk dolgoztam.
2019. aug. 8. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!