Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnak ebben a cipőben...

Hogy tudnak ebben a cipőben lépkedni?

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 6. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben alig. Nem is arra való, hanem (innen 18-as karika)
2019. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sem értem, minek van ilyen cipő. Járásra alkalmatlannak tűnik... És nem is szép...
2019. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom jobban leírni, mint az elsőben.

Bizonyos férfi-nő kapcsolatban szokás ilyent, hordani, ahol a hölgy mozgása erősen korlátozott.

2019. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy az utcán ilyet még nem nagyon láttam soha, ez inkább amolyan otthoni, hálószobai kellék lehet az izgalmak felfokozására. Illetve kiindulva abból, hogy az első néhány képen lakat is található a cipőn, esetleg még büntetésképpen alkalmazható a nők számára, hiszen ha rázárják, akkor valószínűleg segítség nélkül nem tudja levenni utána. Járni azért ettől függetlenül lehet benne szerintem, csak mondjuk nagyon lassan, tipegve, és persze kényelmes sem lehet túlzottan.
2019. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es! Igen, ezt próbálgattam kerülgetni. A BDSM egyik formája. ilyen cipő, latex és bőr cuccok, karok blokkolása, maszkok stb.

Félek, törölve lesz.

2019. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!