Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasonló cipőben jártál már?...

Hasonló cipőben jártál már? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Belezúgtam egy 40 éves nőbe, 25 évesként. Rengeteg időt töltünk együtt. Reggeltől-lefekvésig beszélgetünk, minden nap. Én bevallottan leszbikus vagyok. Ő olyan látens melegnek néz ki. De teljesen elutasítja ezt. Inkább heteroszexuálisnak vallja magát, bár sose mondta ki nekem. Szóval... fürdőzik rajongásban. Tudja, hogy többre vágyom tőle. Ő azt állítja jobban szeret, mint bármely szerető tudna azt tenni. De nem melegedett be. Mindezek ellenére úgy viselkedünk egymással mint a szeretők. Engedi, hogy megharapdáljam az ajkait, a nyakam csókolgatja, a làgyékom simogatja és markolja. Annyira ellentmondásos, hogy nem tudom tultenni magam rajta. Nagyon szeretem, mint embert is, de társamnak szeretném, ő pedig a lelki társának tekint. Vajon visszafordíthatatóak az érzelmeim? Várjak rá, hátha megbékél azzal, hogy nővel érezné jobban magát?

2018. dec. 11. 22:03
 1/2 anonim válasza:

Ezt írtad: "Engedi, hogy megharapdáljam az ajkait, a nyakam csókolgatja, a làgyékom simogatja és markolja."


TÁMADJ CSIKLÓRA! Mire vársz?

2018. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Hasonló cipőben járok, mint te, annyi különbséggel, hogy az én kiszemeltem velem korú. Mi is csináljuk egymással ezeket a dolgokat, és ő is azt állítja, hogy hozzám lelkileg kötődik, és ő nem leszbikus.

Szerintem folytasd vele ezeket a dolgokat, meg időnlént tehetsz apró lépéseket előre, és akkor látni fogod, mi a reakciója😊

A legjobbakat kívánom nektek!

19/L

2018. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!